Spec-Poż

Opinie o Spec-Poż

Karo Nowy wpis

Nic nie wiem o elektrykach, ale bynajmniej szukają teraz serwisantów elektrycznych systemów p-poż. Ponoć wynagrodzenie to 4 500 - 7 500 zł / mies. brutto. Piszą o premiach, ile tego będzie przeciętnie w miesiącu?

Były pracownik Nowy wpis

Firma przeprowadza się w maju do nowego budynku.W tej chwili zwiększyła zatrudnienie w dziale elektryków i nadal poszukuje pracowników w tym dziale.Firma się rozwija i warto tam aplikować .Praca jest ciekawa .

JN Nowy wpis

Właśnie szukam roboty za elektryka, kojarzę firmę ale myślałem że nie przyjmują bo żadnej nowej oferty nie ma. Czyli jak się osobiście z nimi skontaktuje to może się uda zdobyć prace, skoro zapotrzebowanie jest? Wielkie dzięki za cynk, a dałbyś mi jeszcze znac jak czesto są delegacje? Bo czytam że też elektrycy na wyjazdach pracują

Dominika

Elektryk miał proponowane rok temu w granicach 5 200–8 400 zł brutto miesięcznie. Jak teraz sytuacja zważywszy na inflację i wzrost minimalnej krajowej?

Hanna

A to ciekawe, ja teraz patrzę na ogłoszenie w necie i tam stoi jak byk, że przedział 4 000–7 500 zł brutto dla elektryka. Skąd masz to info o najniższej krajowej, może masz na myśli inne stanowisko? Swoją drogą ciekawe, że obniżyli stawkę w stosunku do ogłoszenia z ub. roku. Wiadomo skąd taka decyzja?

Zdzichu
@Hanna

Pytanie czy zatrudnia w tak ekskluzywnej firmie? O kasę się nie martw bo płacą po 8000 plus bonusu

Przemysław
@Zdzichu

No właśnie widziałem ostatnio ogłoszenie na elektryka i stawka faktycznie była do 8400 zł ale brutto. Powiesz o jakie bonusy chodzi. To premie czy bardziej benefity?

Czy w firmie Spec-Poż występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Spec-Poż? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kierowca - Dostawca?

Jaka atmosfera jest między działami w Spec-Poż?

Brunon

Pewnie co raz lepsza biorąc pod uwagę różne plotki... Odpowie ktoś ze specu?

Warto aplikować do firmy.Firma za chwilę przeprowadzi się do nowego budynku.Atmosfera pozytywna . Działy współpracują ze sobą w sposób koleżeński.Firma ogólnie spoko.Czasem odwiedzam starych kolegów i są zadowoleni.

Brunon

Czołem Panie i Panowie Co się u Was dzieje że powstał drugi spec-poż FŚ ? Pozdrawiam

Witam serdecznie, piszę w sprawie oferty pracy na stanowisko Monter/Konserwator. Ile zarabia się na początek i jakie są godziny pracy, czy ktoś może to napisać? Ciekawe, czy stawka w miarę rynkowa, że tak powiem.

@Ewa

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą Bardzo prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres biuro@specpoz.pl; wówczas nasz konsultant się skontaktuje i udzieli wszelkich szczegółów. Pozdrawiamy,

Julita

Serio takie obiecanki na rekrutacji? Przecież widząc realne warunki niejeden w ogóle nie podejmie pracy. Szef jakoś tłumaczy dlaczego wcześniej opowiadał bajki?

Maja

Jaka jest prawda? Możesz jeszcze raz napisać? Może Twoje wpisy zostały usunięte bo zostały tez napisane w mało kulturalny sposób?

wiencu

Widzę nic się nie zmieniło Pozdrowienia z krainy deszczowców

klient
@wiencu

Firma obecnie kończy nową siedzibę.Warunki pracy będą super.Warto aplikować do firmy.Ale na razie chyba nie poszukują pracowników.Warto śledzić kiedy będą ogłaszać przyjęcia.

Klient

@wiencu

Napisz o co konkretnie chodzi, bo z wypowiedzi kolegi nic nie wynika? Wolę wypytać, jakie warunki pracy, by się później nie okazało, że to kompletnie nie moja bajka.

Były już pracownik
@wiencu

Ja niedawno musiałem odejść, bo założyłem swoją firmę, ale pracę w Spec-Poż wspominam bardzo dobrze. Kadra spoko, szefostwo tak samo, bardzo wyrozumiałe i zawsze można było się z nimi dogadać. Wypłatę zawsze miałem na czas, więc nie mam na co narzekać naprawdę. Dziwią mnie niektóre komentarze tutaj, bo nigdy w tej firmie się z takimi sytuacjami nie spotkałem, a nie pracowałem tam krótko.

Czym w Spec-Poż zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Beata

A klasyk może podać jeszcze jakiś powód tak dla jasności? Czym spowodowane jest to zdanie?

Varga

Ta rekrutacja to jeszcze aktualna? Warto tam aplikować? Słyszałem że już po wszystkim. Płacą w ogóle?

@Varga

Varga
@Spec-Poż

Jakie posiadacie auta? Czy są do dyspozycji? Jak wygląda umowa i pensja?

Juma

Naprawdę trzeba się spieszyć że składaniem cv bo ludzie walą ostro na nową ofertę? 8500 robi swoje. Dajcie znać czy są jeszcze wolne miejsca. Dzięki

Maja
@Juma

I jak tam składałeś cv? Udało się pójść na rozmowę? Jak ona wyglądała? Sama szukam pracy.

Sekretariat

LECHU
@Maja

WAL ŚMIAŁO,NA POCZĄTEK MASZ SAMOCHÓD SŁUŻBOWY DO DYSPOZYCJI, DO TEGO CODZIENNIE CATERING DODATKOWO BARDZO SZYBKI AWANS, NIE ZASTANAWIAJ SIĘ I USTAL TERMIN. JEDYNI NA RYNKU PRACY GDZIE WARTO ZŁOŻYĆ PAPIERY. KONKURENCJA NAWET SIĘ NIE LICZY . SZYBKO ODNAJDZIESZ SIĘ NA RYNKU .

@LECHU

To sarkazm czy poważnie są tu tak dogodne warunki?

LECHU
@Beata

NAJLEPIEJ SAMEMU SPAWDZIC. A SARKAZM ALEŻ SKĄD.

Beata

Tam miało być coś wulgarnego czy jakoś dziwnie normalny wyraz cenzura złapała? Bo jak normalny to o jakie osoby chodzi?

Stefek

Witam wszystkich. Proszę o informację czy to prawda że można zarobić nawet 8000 w ciągu miesiąca?

@Stefek

Warto składać CV -poszukują do działu elektrycznego.Tam najlepiej się zarabia.Polecam .

WC
@Obecny pracownik

A ty kolego na jakim dziale pracujesz? Czy to pierwszy pokój po lewej stronie?

Jacek
@Obecny pracownik

A ile lat trzeba mieć doświadczenia, aby zostać przyjętym?

@Stefek

Firma obecnie dobrze płaci ,wystarczy umówić się na spotkanie .Polecam.

Spec

Masz 8500 miesięcznie , prywatne ubezpieczenie zdrowotne, pakiet multisportu, katering regeneracyjny każdego dnia dostarczany do pracy, auto służbowe a po trzech miesiącach stanowisko kierownika i ludzi pod sobą. Czego narzekasz ?

A co się podziało z poprzednimi pracownikami działu elektrycznego i kierownictwa ? Co jest powodem zmasowanych wypowiedzeń pracy w tej że ... eghm ... firmie ? Czemu nie wszyscy pracownicy otrzymali zapowiedziane podwyżki wynagrodzeń? Jak braki kadrowe odbijają się na wykonywaniu zleceń ?

Ben

Czy to prawda że teraz ze względu na braki kadrowe nowi pracownicy mają dużo wyższe stawki? Ponoć dużo ludzi odchodzi, więc można wynegocjować dobre pieniądze. Proszę o informację czy to prawda.

A co jest powodem nagłych zwolnień pracowników , nawet wśród kadry ?

Viki

Drapiecie się jak trzynastolatki w szatni. O co ta awantura? Hejterow i kretów tym nie usuniecie. Po co podbijać licznik. Idą święta. Trzeba się zbliżyć. Będzie okazja na opłatku w firmie. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt.

@Zainteresowany

W tej chwili firma podjęła kroki uporządkowania zatrudnienia .Pracownicy którzy wiecznie się spóżniają ,ociągają z robotą,plotkują dostali wymówienia .Firma stawia na dobrych pracowników oraz jest w stanie zapłacić dobre pensje dla osób kompetentnych. Czas zbijania bąków minął.

@Ben

Zgadza się warto aplikować do firmy ,w tej chwili poszukuje się elektryków.Jeżeli jesteś dobry w swoim fachu to uzyskasz dobre warunki pracy.Polecam .Kompetentna kadra zarządzająca tym działem.

@Ben

Możesz liczyć na umowie o pracę na wynagrodzenie sięgające 8500 brutto oraz dodatki takie jak prywatna opieka medyczna i karta multisportu

Ruski

Dokładnie tak. Możesz jedynie liczyć na 8400. I na tym koniec bajki.

@Ruski

Żarty? Na ogłoszeniu widnieją abstrakcyjne widełki. W rzeczywistości zarobki pracowników wahają się w przedziale 2500-3500 netto. Nie polecam. Szkoda czasu.

@Ben

Potwierdzam mają wyższe stawki.Dziwię się byłemu pracownikowi , że co chwila dopytuję się o coś w swej złości.

Czy wynagrodzenia faktycznie wynosi 8500 brutto ? Aż tak ciężko odpowiedzieć na tak proste pytanie ?

Dominika
@Kandydat

Ale tą rzeczywistość to poznałeś na rozmowie, tak? Czy skąd masz wiedzę o rzeczywistych stawkach? Ciekawe jak to się ma do lat doświadczenia, może im więcej tym wyższa pensja?

Zarobki
@Dominika

JPDL ಠ_ಠ

Jaki znowu dodatek ? Gdzie Ty masz te dodatki ? W każdej chwili możesz zostać wyrzucony za drzwi bez okresu wypowiedzenia. Wystarczy że będziesz zadawał za dużo pytań, przestaniesz być potrzebny lub znajdzie się ktoś bardziej naiwny za mniejsze pieniądze. W tej firmie pracownik jest tylko pachołkiem, niczym więcej. Masz tą obiecaną piątkę za te nadgodziny ? Czy dalej się łudzisz

Obecny pracownik

Od nowego roku wszyscy pracownicy dostali podwyżki ,zarobki są bardzo dobre jak na Białystok-polecam.

budowlany
@Obecny pracownik

Skoro wszyscy dostali, to dlaczego pracownicy naszego działu zostali pominięci? Faktycznie, czas zacząć szukać pracy gdzie indziej.

Obecny pracownik

Za drzwi to z końcem marca Firma wyrzuciła dyrektora handlowego" MaPu" ,który sprzedawał tematy konkurencji i w końcu do niej odszedł.Facet bez zasad , a strugał takiego porządnego i mieszka w pobliżu już byłego szefa .Powinien być rozliczony przez Zarząd Spec Poż-u. Niech się cieszy , że odszedł za porozumieniem stron .Aby sumienie go nie dręczyło bo tyle naoszukiwał ludzi.

B.B.
@Obecny pracownik

Gdy Krol SpecNazu sra, namiestnik o jego dype dba. Pucio potrafił jedynie dbać o swoje cztery litery kosztem pozostałych ciężko pracujących mu podległych. Niech się teraz Franek martwi

To wpis z przed roku.Patrzę ,że komuś zależy na oczernieniu firmy.Pozdrawiam jako były pracownik. Firma jest godna zaufania ,przepracowałem parę lat w tej firmie.

Obecny pracownik

Firma naprawdę jest godna zaufania.Przyjazna atmosfera. Po co wypisywać jakieś bzdury .Polecam- warto złożyć CV i przyjść na rozmowę .

Firma z bardzo dobrymi opiniami, działa na rynku już ponad 20 lat. Dobrze się pracuje więc polecam!!

Niepewny

Witam, Jakis czas temu widziałem ofertę pracy u Państwa w firmie na stanowisko serwisanta. Mam pytania odnosnie specyfiki pracy, czy to prawda ze serwisanci pracują od 7 do 15 bez nocek a delegacji nie jest za wiele ?

@Niepewny

Firma poszukuje serwisantów z działu elektrycznego,ale już z praktyką .Warunki pracy dobre.Warto umówić się na szczegóły.

Potencjalny kompetentny

Dzień dobry, chciałbym do Państwa aplikować, gdyż nie zbijam bąków i nie jestem obibokom. A w dodatku raczej jestem kompetentny. Proszę o informację jak wygląda u Państwa kwestia nadgodzin i wyjazdów? Jakie stawki proponujecie za pracę w nadgodzinach i delegacjach?

Niezależny
@Potencjalny kompetentny

Takie pytania na forum zadaje osoba ,która naprawdę poszukuje pracy.Z pisowni wynika już wszystko .

Nie ma co narzekać praca w firmie w porządku,płacą na czas,zawsze można się dogadać,Ja nie narzekam ,zacytuję klasyka odnośnie innych komentarzy- Dobrze tam,gdzie nas nie ma.

Grzegorz

Polecam firmę, super warunku pracy !

Zostaw merytoryczną opinię o Spec-Poż - Białystok

• Jak się pracuje w Spec-Poż?

Zobacz opinie na temat firmy Spec-Poż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spec-Poż?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spec-Poż