Opinie o Spec-Poż

KOLEGA kolegów

Firma rodzinna się zrobiła

Zwierzak

Czy macie jakieś aktualne wieści nt. SPEC-POŻu? (usunięte przez administratora)

zamek

no tylko podstawowa kwestia czy ta umowa o prace to jest zapewniona od razu jak się zatrudnisz czy otrzymasz ją jednak po jakimś okresie i za jakieś zasługi

michał

Ale dobrze, że jest zapewniona umowa o pracę, bo przecież to się odpowiednio wiąże z socjalami. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie? Dzięki

joe

Mam wrażenie, że ww. dyskusja prowadzona jest przez pracownika/-ów. W tej bajecznej krainie ( jak to poprzednicy określają) przeciętna osoba wytrzyma góra 2-3 tygodnie(usunięte przez administratora)

miki

ja też uważam, że skoro w ofertach pracy podają lukratywne warunki umowy to powinno tak byc i powinni dawac to co pisza w ofercie,jak sa jakies premie to powinny być

ygtr

@hotel teraz jezeli chodzi o zatrudnienie to mzoesz probowac jako specjalsta do spraw systemow przeciwpozarowych w Białymsotku chodzi o monitorowanie rynku i produktów z dziedziny ppoż, alarmów, pozyskiwanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem, współpraca z pozostałymi działami

Danilo

Pracuję w w tej ,,firmie'' prawie rok i mam wrażenie, że komentarze pisane są przez Zarząd. Firma jak to firma, nic szczególnego nie proponują. Brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju, wielkimi minusem jest ogromna rotacja( przez jakiś rok około 30 osób, jeżeli jesteś dobry sam odejdziesz, zaś jeżeli nie przypasujesz po tygodniu Cie wyrzucą bez słowa wyjaśnienia. Najniższa krajowa na umowie, o ile ją dostaniesz. Szukajcie dalej, Pozdrawiam

Nick
@Danilo 05.02.2016 10:23

Skądś to znam ...

Fajni ludzie i bardzo miła atmosfera naprawdę polecam

ziarek

Umów się na rozmowę, może akurat się uda.

białek

Niedawno podjąłem pracę w SPEC-POŻ, na chwilę obecną jestem zadowolony. Zagadnienia bardzo ciekawe, personel towarzyszący jest pomocny, a wynagrodzenie wypłacane na czas i zgodnie z ustaleniami.

nie ma co narzekać, praca w porządku, płacą na czas, nadgodzinami sobie sporo dorabiam, ja nie narzekam. Zaczytuje klasyka odnośnie innych komentarzy "dobrze tam, gdzie nas nie ma"

Naprak

Pracuję w firmie SPEC-POŻ Mańkowski, Średziński od kilku lat, jestem zadowolonym pracownikiem. Zarobki jak na rynek białostocki są w porządku. Praca w branży ochrony przeciwpożarowej jest ciekawa, wielozadaniowa i wymagająca. Firma SPEC-POŻ rozwija się w stabilnym tempie, jest zatrudnionych wielu specjalistów, którzy podchodzą do zadań z pełnym profesjonalizmem. Z czystym sumieniem polecam.

Zostaw opinię o Spec-Poż - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spec-Poż