Opinie o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Zbygniew

Pożal się Boże tu pracować święta, niedziele, za 2800

@Zbygniew

Kto mądry to juz dawno się zwolnił

@Przestroga

A wiadomo ile mniej więcej osób tu aktualnie pracuje?

@Zofia

Zbyt mało jak na ilość pracy jaka jest

Magazyn

Prezes podobno leci do Afryki łapać ludzi w siatkę i do Pasaco na produkcję będzie tania siła robocza. Nie żebym był rasista

Karma

Co już ludzi brakuje hahah Pizza dzwoni zeby ludzi nie podbierali z sąsiedniego zakładu w (usunięte przez administratora) was maja tam obok ludzie pracują latami i zarabiają a nie to co w Pasaco trzeba było dbać o ludzi a nie podziękowania dla Dyrektorka Piotra Cz i Prezesa że olał wszystkie wpisy brawo dla was przyszedł czas ze juz nie ma komu robić Pozdrowienia

Solbet

Nie przysyłajcie do Solbetu więcej tych ściemniaczy z Pasaco albo L4 po paru dniach pracy albo się nachla i tyle go widzieli...

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec w Dziale Eksportu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Afera97

Syff, syff i jeszcze raz syff. Nie ma żadnego komfortu pracy. O organizacji juz nie wspomne i to że na magazynie na nockach jest tylko jedna osoba xDD. Tutaj juz nie chodzi o pieniądze. Traktowanie ludzi poniżej zera a nawet juz chyba spada na minus. Praca w Święta ? Tylko w Pasaco. Czułem się jak gó*** jadąc 1 maja do pracy jak i Boże ciało i nikogo nie mijalem po drodze. Taki wewnętrzny ból (usunięte przez administratora)... Tragediaa.

Iwona
@Afera97

O jeny faktycznie na nocce tylko jedna osoba? Kiepsko. A co konkretnie robią, że stwierdzasz, że źle traktują ludzi?

Iwona
@Afera97

Odpowiedz sobie sam na to pytanie. Wystarczy ze napisałem jaki jest system pracy w tym burdelu i na nockach jedna osoba co jest nie logiczne. To juz powinno dać duzo do myślenia.

Popek

Proces zostanie zoptymalizowany i przyspieszony o 10% a stawki w miejscu, magazyn, produkcja, laboratorium wszyscy się zwalniają.

Rodamina

Laboratorium praca ciężka. Słabo wynagradzana. 4 koordynatorzy złożyli wypowiedzenie w 10 msc- to mówi wszystko. Już nie licząc zwykłych pracowników.

@Rodamina

Od 1 lipca laboratorium po roszadach przestanie istnieć.

Metry

Czemu?

Brawo
@Rodamina

Bardzo trudno sprostać bardzo wysokim wymaganiom w labo, człowiek powinien się co najmniej rozdwoic aby wykonać wszystkie obowiązki. W jednym czasie sprawdzasz produkcję, robisz atesty, raport, zwalniasz dostawy, zatrzymujesz użytki, Ftmy, reklamacje, COA, teczki..., No i jeszcze szkolisz i pilnujesz młodszych pracowników.... Naprawdę podziwiam Was ludzie, jesteście Tytanami pracy. Pracujecie w każdy dzień tygodnia, o każdej porze dnia i nocy. Jesteście niedoceniani, niedostatecznie opłacani a i tak chodzicie z głową do góry. Szacunek, brawo!

Xyz

Żadnych przerw czy robisz po 8 czy po 12 żresz po kątach za maszyną i ci jeszcze premie wezmą

Gilza
@Xyz

to chyba najgorsze bo świadczy o podejściu do człowieka i podstawowych potrzeb.wielkie remonty urządzane pomieszczeń w bardzo dobrym stanie a brak pieniędzy na zaplecze socjalne pracowników. Stołówka na pietrze pamieta (usunięte przez administratora) blaty gniją przy zlewie. laski z labo przebierają się w kuchni i wszystkie upychają swoje rzeczy w jedna mała szafę. chcesz coś zjeść chowasz się przed dyrem tak jakbys (usunięte przez administratora) kradł albo pił

Abc

Grafik z (usunięte przez administratora)wyjęty na 20dni pracujących 13 popek żenada.

Aktualnie

6 starych pracowników się zwalnia zaraz idą kolejni. Czerwone święta kalendarzowe pracujące a tempo jak w Soleckiej firmie kurczaków

Przestroga

Dziękujemy za bardzo piękne szanowanie ludzi Dziękujemy za to że macie w (usunięte przez administratora) pie inflację i że to nie wasza wina że nikomu nie chcecie dołożyć i również dziekujemy za to że nie długo sami będziecie robić pozdrawiamy wasza fajną politykę!!!!

@Przestroga

Myślicie, że tego typu "przestroga" coś da? Poważnie nie da rady jakoś inaczej negocjować?

@Zofia

Rozmawiać z nami nie chcą

Super. To jeszcze idźcie nam na rękę i za porozumieniem stron (natychmiast) wypowiedzenie podpiszcie.

A może tak.

Wymiana WSZYSTKICH aut służbowych na elektryczne? I kupno nowego Bentleya? Chwalicie się rekordami produkcji, a czyje ręce to zrobiły? A no rzeczywiście dostaniemy fikcyjna podwyżkę :) myślicie, że pracownicy są z ciemnogrodu?

5 % podwyżki? A gdzie aneksy? A może to po prostu obniżenie podatku dochodowego z 17% na 12%? Jesteście żenujący.

Przestroga

Zmuszanie ludzi w święta do Pracy generowanie nadgodzin tylko wtedy kiedy im to pasuje brak dostania urlopu bo wiecznie nie ma ludzi . Nikt tu juz nie chce przyjść stawki takie że płakać się chce Dyrektorek dał premie którą i tak co chwile zabiera brawo Panie Prezesie za takiego dyrektora Pana P.Cz nie dlugo sami będziecie robić!!!!

dramat
@Przestroga

w pełni sie z tym zgadzam:) mialem tam ponad 10 lat pracy i udało mi sie sporo zdjec porobic jak np ludzie robili po 16 h albo nie mieli 11h przerwy to wszystko poleci do PiP i moze do gazety bo to co sie tam dzieje to jest jakas masakra.. ludzi maja za nic mysla tylko ze sa pepkiem swiata i beda sie do nich pchali dzwiami i oknami a tu taki szok nie ma ludzi... wspołczuje tylko tym co nadal tam pracuja z desperacji... ja po wielu latach przejrzalem na oczy... albo wyleci dyro i kierasy albo firma padnie w ciagu max 2 lat z braku ludzi

@dramat

Prawda jest taka że Prezes nie wie dużo bo mu nie mówia wszystko jest ukrywane ludzi gnoj...ą kierownictwo pojęcia nie ma żadnego .Prezes powinien zejść wkońcu na dół i porządek zrobić dosłownie wszędzie od produkcji po magazyn !!!!

WPasaco
@Przestroga

Jak przyjść do pracy 2 stycznia, bo będzie premia, to jest ok. A jak przyjść w święto, bo masz porąbany grafik, to już firma kijowa i sami będziecie robić… Może jednak warto podpytać kolegów czemu robią wszystkim pod górkę ?

DKJ

Dzial Kontroli Jakosci - można by pomyśleć ze Jakość jest na pierwszym miejscu. Napewno egzaminu jakosci nie przeszedł kierownik patrząc po osobach zatrudnianych aby JAKOŚĆ KONTROLOWAĆ. Już nawet po Polsku mówić nie trzeba. Takie jest moje zdanie i odradzam aplikacje do tego działu jesli jesteś po studiach bo tylko zmarnujesz swoje umiejętności. I będziesz pracować w każde święta ku chwale Pasaco podczas gdy rodzina będzie jeść świąteczne śniadanie albo wyjeżdżać w góry na majówkę. Jeśli nie masz umiejętności zapraszamy, pensyjka będzie i pewne zatrudnienie, a będą robić za ciiebie ci których trzeba wykorzystać i upodlić aby nie domagali się aby czegoś więcej.

Pracujecie w święta?

@DKJ

Co by nie zrobiła Pani kierownik wszystko, wg Ciebie, jest do pupy. No to rusz swoją pupę, zostań kierowniczką w labo i zrób tak żeby wszyscy byli zadowoleni. Nie zatrudniaj osób bez wykształcenia, tych którzy nie rozmawiają po polsku i td.

Xxxxxxxxx
@Kandydat

tak pracujemy

Xxxxxxxxx
@AktualnieWPasaco

wymieniasz 2 rzeczy. są to rzeczy takie trudne ze nie do zrobienia? wystarczy trzymać jakiś standard. z tego co wiemy dwaj nowi pracownicy są po studiach młodzi ogarnięci wszyscy ich lubią....każdy wie o kogo chodzi.... to chyba można jak się chce.

Abc
@Xxxxxxxxx

J. W. K. jesteście super, mili, kontaktowi, mądrzy, niekłótliwi :)))))))) takich nowych osób więcej!:)))))))))

Kj
@Abc

Sa super. To prawda. Widzą jednak jak pasaco robi ich w jajo z pracującymi świętami :/

@Xxxxxxxxx

Czy wycinanie papieru, wstawianie ftmów lub robienie kobów wymaga jakichkolwiek umiejętności ? A może przed Pasaco są kolejki chętnych młodych ludzi po studiach ? Raczej nie… no i jeszcze ciekawostka: Kilka lat temu zatrudnili dziewczynę, która też miała problem z językiem polskim, teraz pracuje na stanowisku koordynatora…

@Xxxxxxxxx

Praca w święta jest jakoś lepiej wynagradzana czy to bez różnicy tutaj?

Kj
@Zofia

Nie ma dodatków za pracę w swieta

Yyygdhdh
@AktualnieWPasaco

Z tego co wiemy Miała problem z językiem ale nim się posługiwała. Można było się z nia porozumieć noe zaczyanala od zera. My nie jedziemy do pracy do Chin skoro podstaw nie znamy. A jeśli wg ciebie praca w laboratorium jest tylko fizyczna to o czym w ogole my tu rozmawiamy? Nie trzeba myslec przy tych czynnościach? Skoro to tylko praca fizyczna? Ok to przestaniemy. Głupoty gadasz bo albo bronisz tych decyzji bo w nie wierzysz albo robisz to na pokaz. Nikt w laboratorium bie uwarza ze zatrudnienie dziewczyny bez żadnej znajomosci jezyka polskiego to dobry pomysł. Nikt

Hdunxnxkdk
@AktualnieWPasaco

słyszałyście dziewczyny? Jesteście tylko fizolami do wycinania wg tej wypowiedzi wiadomo kogo. to nie myślcie. po co. za to jak widać wam bie płaca

Pupcia
@AktualnieWPasaco

tematu koordynatorów nawet nie poruszaj bo to z wiedza czy doświadczeniem nie ma nic wspólnego. A nawet jak oba były to jakosci u niektórych był wieeeeeeeeeeelki brak. Konkurs popularności to bardziej lub tych którzy przyklepią wszystko z podziękowaniem

@Hdunxnxkdk

nie pracuje w labo ;)

Pupcia
@AktualnieWPasaco

Hihi. A padło zdanie gdzie? Napisane jest ze wiemy kto to pisze :))))))

@Yyygdhdh

Być może zgadzamy się w niektórych kwestiach ale przypisywanie jednej wypowiedzi wszystkim z labo to insynuacja. Proszę nie wypowiadać się za mnie. Pozdro

Ania Gorczyca
@DKJ

Mimo wielu negatywnych komentarzy myśle, ze mimo wszystko obecny kierownik laboratorium jest najlepszy z dotychczasowych z którymi pracowałam. Wiele zmieniło się na plus w laboratorium w ciągu ostatnich lat chociażby system wdrażania nowych pracowników, normalny czasowo awans na stanowisko kontrolera (kiedyś można było pracować bardzo dluuuuuugo na stanowisku młodszego i nie dostać awansu bez wyraźnej przyczyny), mimo pojawiających się co jakiś czas nieścisłości obieg informacji jest dużo lepszy tak samo jak wdrażane procedury. Dodatkowa praca często wiąże się z tym aby poprawić jakość produktu dla bardziej wymagających klientów co jest oczywiste z perspektywy zysków dla firmy, trudno pewnie by było sobie wyobrazić nowym osobom ale kiedyś praktycznie podczas procesu silikonowania nie wykonywaliśmy FTM. Podczas pracy, mimo ze jest bardzo ciężka zawsze coś zjem i pojde do toalety, nie dyskutuje z tym ze ktoś nie ma czasu, pewnie jest to związane z organizacja. Uslyszalam od kierownika pare razy wydaje mi się że szczere słowo dziekuje i miłe podsumowanie mojej pracy. Co do pracujących świat - wiem ze chyba nikomu się to nie podoba, mnie również, zgadzam się z wypowiedziami w tym temacie. Myśle jednak ze nie jest to wina kierownika laboratorium a osób zarządzających produkcja i nie wiele jest w stanie coś z tym zrobić tym bardziej ze sama jest zatrudniona i musi przed kimś odpowiadać. W nagłych sytuacjach polecam urlop na zadanie, sama skorzystałam dwa razy, w końcu od tego jest, każdy z was ma 4 na rok. Co do nowych pracowników - myśle ze nie doceniacie jednak wagi waszych słów oraz obowiązków koordynatora. Tez nie rozumiem niektórych decyzji zatrudnienia, ale ponpierwsze ja wynagrodzenia nie wypłacam, a po drugie myśle ze nie zostanie zatrudniony na dłużej ktoś kto się kompletnie nie sprawdzi ale o tym kierownik musi się dowiedzieć bo do momentu aż ktoś nie popełni wielkiej gafy to skąd ma wiedzieć? Od tego jest koordynator aby zgłaszać uwagi swojego zespołu, a jeśli widać ze tego nie robić myśle ze pod tym względem drzwi kierownika są otwarte. Nikt nie powiedział ze wszystkim zatrudnionym trzeba przedłużyć umowę. Pozdrawiam wszystkich ciepło, nie zlinczujcie mnie w pracy ;D

Błękit
@Ania Gorczyca

Gada jedno a drugie pisze. Jaki jest ukryty cel takiego zachowania?

AG
@Błękit

W jakim sensie drogi anonimowy? Być z czegoś niezadowolonym, a hejtowac bez logiki to dwie różne sprawy. Akurat ja się nie kryje z swoim zdaniem i nie szukam ukojenia na tej stronie. Sprawa świąt jest wkurzająca ale serio to wina naszego kierownika? A zatrudnienie kogoś z kim nie można się po polsku porozumieć tez wg mnie to zły pomysł. Gdzie tu hipokryzja? I mimo różnych „ale” podtrzymuje swoje zdanie. Przypominam sobie różne akcje z poprzednim kierownikiem, ale jeśli dobrze pamietam chyba nigdy tu złe słowo nie padło. Skończy się tak, ze dostaniemy karierowicza i się wszystkim czkawkom odbije. A ile było osób u kierownika poruszyć np kwestie w słabej różnicy w wynagrodzeniu i stanowisku osób z różnymi umiejętnościami? Wszyscy o tym mówią, i na gadaniu się kończy. Ja byłam. Być z czegoś niezadowolonym jest naturalne, ale obarczać za wszystko jedna osobę tez normalne nie jest. Pozdro odważny „błękicie”.

@Abc

A wydajni są? Patrząc po śladach w kompie niektórzy stoją w miejscu. Czy osoby z nimi pracujące też podzielają ten optymizm?

Czy nowo zatrudnione osoby w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak ale na Twoim miejscu bym uciekał niż podpisywał taki cyrograf

Maja

Haha a czemu uważasz że to cyrograf? :D

Wiecznie pracujący

Chciałbym podziękować całemu kierownictwu począwszy od dyrektora Czajki alias Avatar po kierowników i prezesów za wspaniały gest jakim jest zapewnienie nam atrakcji w długi majowy weekend :) cieszę się że są długie rolki :) a i miło też z ich strony że w ramach łączenia się i wspierania w trudach pracy w święta zrobili sobie długi weekend biorąc sobie urlop 2 maja :) serdecznie nie pozdrawiam i oby się odbiło to czkawką gdy będzie potrzeba nadgodzin a ludzie będą mieli w nosie bo chcą spędzić czas z rodziną. Ave ku chwale pasaco ;)

@Wiecznie pracujący

Dokładnie szczyt hipokryzji. My mamy pracować za to Ci "lepsi" mogą sobie brać urlopy i wypoczywac.

Wolny strzelec
@Wiecznie pracujący

Nie marudźcie bo sami co niektórzy się pozapisaywali w wolne zeby odpoczac od rodziny i jeszcze zarobić!!

Sylwia

a to dla pracownikow byl zakaz brania urlopu tego dnia? nie mozna bylo wziac i po problemie?

@Sylwia

Nie. Nie można bylo

Zofia

No ale przecież chyba nie można od tak zakazać brania urlopu. To chyba nie jest zgodne z KP? :(

@Zofia

W tej firmie za nic mają pracownika i mu przysługujący urlop wakacyjny...byle produkcja szła

dramat

firma dno.. mobbing... straszenie ludzi wypowiedzeniami jesli nie beda robic nadgodzin i to tylko dla tego ze nie ma ludzi do pracy bo wielotetni pracownicy mieli dosc i sie zwalniaja... praca na powlekarkach w okrojonym skladzie... praca w świeta normalka i nawet słowa dziekuje nie usłyszysz szkoda dac podwyzke a zabrac to jak najbardziej... jak cos sie wydarzy to wina pracownika.. dyro czaja nadaje sie do zwolnienia i do sądu... nikt w tej firmie nie ma zielonego pojecia co sie dzieje ale wykorzystywac ludzi potrafia perfekcyjnie... inspecja pracy ma tu roboty na kilka miesiecy... człowieku masz do siebie szacunek to nawet nie próbuj tu składac papierów i mowie to z wieloletniego doswiadczenia.

...
@dramat

Prawda

Rodzinna firma

Gdzie ta "rodzinna" firma co mówiła, że w święta się nie pracuje? Priorytety się zmieniły? Kasa ważniejsza od szczęśliwej rodziny? Przez te wasze wymysły ludzie będę podupadać na zdrowiu, nie będą mieć wigoru żeby chodzić w normalne dni do pracy, a co dopiero w święta! Wtedy będzie problem bo gdzie znajdziecie ludzi ze starszych roczników którzy będą chcieć pracować?

Rodzima firma
@Rodzinna firma

Przecież nie chodzi o rodzinę pracowników.

Anioł

Ten zakład juz dawno upadł na psy zero podejścia jakiegoś do człowieka w święta pracować najlepiej .Dyrektorek ludzi traktuje jak smiec... pojęcia o żadnej maszynie nie ma a zachowuje się jak by z 20 lat w pasaco pracowało zobaczymy kto w święta bedzie pracował !!! Bo to są jego słowa ale nieudacznicy i sępy beda się zapisywać ci którzy najwięcej krzycza i marudza za nadgodziny to aż płaczą

Zostaw merytoryczną opinię o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 6 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.