Opinie o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. w Solec Kujawski

Wesoły

Jak tam na magazynie kapusie dalej do biura latacie spowiadać się tym śmiesznym ala brygadzistą co nic nie robią

O czym Ty mówisz? Jak coś ci nie odpowiada w pracy czy coś, to nie można napisać trochę innymi słowami? A ostatecznie i tak nie wiadomo, o co chodzi. Jakiś konflikt jest w zakładzie czy coś?

Anioł

Czas się zabrać za magazyn tzn pseudo kierowników i pseudo brygadzistów nygusy wstrętne oni tam siedzą tylko i w kamery patrzą papieru nie potrafią na maszyny zamówić wiecznie pełno roboty zostaje końcówki rolek to już wogole porażka władowali po 1 na nocki i maja gdzieś zrobić 4 brygady albo 3 zmiany !!!!

Mariolcia
@Anioł

Wystarczy sie spojrzeć jak w logistyce zamawiają sobie prywatne rzeczy do zakładu a później do domu biorą widocznie maja czas w pracy prywatne sprawy załatwiać

Janusz
@Mariolcia

Wszyscy mogą sobie na to pozwolić? Bo nie miałbym nic przeciwko :D Ale co z sytuacją, gdy będę potrzebował coś zrobić i nie będę wiedział jak? Na ile kierownik i brygadzista są pomocni przy robocie? Przecież, jakbym tu dopiero zaczął, to sporo bym miał pytań.

Danuta

Wspomniał ktoś o masowych postojach i braku zamówień dla firmy. Czy nadal jest taka sytuacja? Obecnie szukają młodszego kontrolera jakości. I ciekawi mnie, jak długo rekrutacja trwa, skoro faktycznie sa jakieś postoje w pracy? Dotyczy to też działów biurowych taki postój?

@Danuta

Masowe postoje ??? dobry żart ))) Kolejki na maszynach poukładane na 3 miechy do przodu, a Pani tu o postojach bzdury pisze

Zofia

czyli ludzi jak najbardziej potrzebują? wiadomo jak to przełoży się na zarobki w przyszłym roku, skoro mają takie zapotrzebowanie z wyprzedzeniem?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec w Dziale Eksportu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Zofia

hej a dowiem się może jak praca handlowa w dziale eksportu tutaj wygląda? pytam, bo widzę ogłoszenie i ciekawa jestem ostatecznych warunków. pierwsza rzeczy, napisane jest uop czyli na b2b się człowiek nie ugada? do tego jeszcze coś na temat wynagrodzenia, bo nie napisali. to jaka podstawa i ile średnio premia może wyjść, jak wam wyniki wychodziły?

Borys

Jest jakaś promocja na święta na jajka na magazynie ?

Cyrk

Pasaco to jeden wielki (usunięte przez administratora) Na hali po 40 stopni, premie zabierane za byle gówno, praca w święta, przymusowe nadgodziny, i laborantka uganiająca się za żonatym chłopem.

Solec
@Cyrk

JAK CI TAK ŹLE TO CO TAM ROBISZ? LEĆ ZA PŁOT TAM LUKSUS I PRACA Z KLIMĄ

Klaun
@Cyrk

Wasze stare też latają za chłopami w innych zakładach Soleckich. Wy zapierdzirlacie a stare rogi wam doprawiają. Solec to nie Warszawa. Wszyscy wszystko wiedzą.

Maja

Ale jaki to ma w ogóle związek z pracą tutaj? Nie macie czasu na plotki że tu o tym piszecie?

Major Suchdolski
@Klaun

Starzy swoim starym też doprawiają rogi i to wszystko w jednym zakładzie. Ktoś z tym w końcu musi zrobić porządek!

@Major Suchdolski

"Ktoś"? Jest jakaś osoba do tego predysponowana czy to jedynie jakiś wraz nadziei na lepsze jutro?

Ksionc
@Zofia

Klęknij, zanim przeczytasz ten post, bo jestem ksiendzem. Należy powołać Zespół Duszpasterski w Zakładzie Pasaco. W razie czego proponuję swoją kandydaturę, bo znam się trochę na tym przyprawianiu rogów. Oczywiście niebezpośrednio, ale z kontaktów z ludźmi.

Widzieliście, że Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Nie. Aktualnie są przymusowe postoje. Brak zamówień

Jacek

I co, nie dostaje się wtedy pełnej wypłaty?

Fraser
@Jacek

Nie ma to wpływu na wypłaty

@Fraser

A co innego negatywnego mogłoby mieć na nią wpływ?

kpina na maxa

od 1 lipca wchodzi rzadowa obnizka podatku dochodowego o 5% a zarzad firmy robi z ludzi imbecyli i mowi ze daje podwyzki o 5% to jest tragedia co sie tam dzieje i jeszcze te chamskie teksty z zarzadu ze to nie wina firmy ze jest inflacja... ludzi maja za nic... zielone swiatki i boze cialo przepracowane za plakietke z WOSP bez nadgodziny liczonej albo dnia wolnego jak wynika z kodeksu pracy grafik zmieniany z dnia na dzien byle łatac dziury na stanowiskach co jest nie zgodne z kodeksem pracy i grafiki kierownikow nie zgadzaja sie z grafikami kadr... inspekcja pracy poinformowana i prawnicy tez trzeba w koncu ten (usunięte przez administratora) pozamiatac... banda partaczy ktora ludzi ma za nic panie prezesie W.P. obudz sie pan bo panu zniszcza firme ktora niedlugo powinna miec 30 lat istnienia...

Fgh
@kpina na maxa

Rządowa obniżka? Widziałem jak Morawiecki ze swoich dorzucał się do tej obniżki podatku, ostani bilon z kieszeni oddał! Policz to jeszcze raz po wypłacie i miej odwagę tu wrócić.

Fgh
@kpina na maxa

I jak ci wyszło? Matematyka wyższa

Magazyn

W tym zakładzie za jajka albo kurczaczka na magazynie można zostać prowadzącym hahha wstydu nie ma gościu do kierowniczka na kawkę jezdzi i jajeczka wozi !

Fcb
@Magazyn

Fajne rzeczy... Wygryzł cie za jajka...

Albert

Czy więźniowie również mogą tutaj pozyskać pracę bądź pracują?

b
@Albert

tak przyjmą bo ludzi niema

Magdalena

To jaka jest różnica tego, co miało być, a tego co dają rzeczywiście?

Laboratorium

Od piątku do poniedziałku umysłowi mają dlugi weekend 4 dni dla dzieci, dla męża. My mamy 4 popołudniówki w okrojonym składzie trzeba robić za dwóch. Jak się z ty czujecie

@Laboratorium

Okrojony teraz to już w 1 osobę na dwa laby.

Planowanie
@Laboratorium

Gdyby planowanie myślało to mielibyśmy wolne ale lepiej w święto pracować po czym w następny weekend zrobić całej firmie wolne. Gdzie logika się pytam??? Nagle nadstan. To nie można było zrobić tego teraz i wszyscy mielibysmy wolny weekend?

Do Labo
@Laboratorium

Żal mi Was! Niektóre ładne i mądre a zasuwają jak z motorkiem w (usunięte przez administratora) Płacą Wam chociaż dobrze?

Lusterko
@Do Labo

daruj te seksistowskie uwagi

Beton

Kier prod. Jest najlepszym przełożonym jakiego w życiu miałem a robie tu aż 2 miesiące

Maja

Czemu uważasz że w donoszeniu? Kierownik chyba ma za zadanie pilnować wszystkiego?

@Maja

Kierownik sam nie pilnuje tego co powinien i aby tuszować te niedociągnięcia robi aferki z byle (usunięte przez administratora)

@Beton

Hahaha

UKRAYINA

vazhka robota bez obitsyanoho bonusu ne rekomenduyu

Laboratorium

Święta racja. Sama słyszałamw piątek jak kierownicy życzyli sobie dlugiego weekendu

Hahaha
@Laboratorium

To spokojnego nie mieli....grube tematy sie wysypały.

@Hahaha

Rozwiniesz?

Zgadzam się z jednym komentarzem dopóty maszyny będą szły osoby decyzyjne nie zrobią nic. Spojrzcie nak na przestrzeni roku zostały nam zabrane elementarne fundamenty życia. Praca w okrojonym składzie, osoby nie wyszkolone, brak obsady, wiecznie bałagan, praca we wszystkie święta kalendarzowe czerwone za damski chuj za dzień wolny w tygodniu. W systemie 3 zmianowym można mieć te same wynagrodzenie a święta spedzisz z dziećmi przy stole. Co oferują nowym pracownikom? Pozyczki zakładowe które są tu od 15 lat? Kiedy tak szczerze byliscie ostatni raz na stołówce na śniadaniu? Ja z 4 lata temu. Wiecznie trzeba zapier.... bo kogoś nie ma sluchaj dzisiaj robisz tu jutro tam z nocki na 2 zmianę i 3300 wypłaty?

Janusz
@Tomek

A ile chciałeś zarabiać po czterech klasach i kursie czeladniczym było trzeba się uczyć to byś zarabiał.

@Janusz

A to myslisz ze same osoby bez wyksztalcenia tu pracuja??

Zzz

Przyszykujcie się na jazde bez trzymanki w święta grudniowe. Wtedy otworzycie oczy

Nikt ważny

Przykro mi to stwierdzić, ale na nic zdadzą się Wasze negatywne opinie, pretensje i groźby, że firma wkrótce upadnie. Albo zmienicie pracę, ale trwacie w obecnej. Góra zainteresuje się produkcją na dole TYLKO i wyłącznie wówczas kiedy maszyna/ maszyny staną, bo nie będzie ludzi do pracy. A ludzie są, a czy tacy co narzekają, czy nie to już ich nie interesuje. To samo dotyczy laboratorium. Dopóki będzie jedna osoba na halę, dopóty praca trwa. Co z tego, że realnie patrząc NIE DA się wykonać tylu czynności przez jedną osobę, zatem część wyników musi być wpisana z głowy, czy coś niesprawdzone. To już Twój problem. Będzie reklamacja, będziesz się tłumaczył. Kierownik umyje ręce.

Solbet

Nie przysyłajcie do Solbetu więcej tych ściemniaczy z Pasaco albo L4 po paru dniach pracy albo się nachla i tyle go widzieli...

Beton
@Solbet

Powodzenia w solbecie. Zatęskni nie jeden

Wolny strzelec
@Beton

Hahhaha juz tam chlopaki robia i nie nażekaja a to co wy macie w tym śmiesznym pasaco to nawet nie marzyliście

Zostaw merytoryczną opinię o Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 6 to opinie pozytywne, 59 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.

Papiery Powlekane PASACO Sp. z o.o.