Auto - Service Joachim Opara Koszęcin

Koszęcin

Opinie o Auto - Service Joachim Opara Koszęcin

2+2=1

Zgadzam się z poprzednim komentarzem w 100% z daleka od takich (pseudo) FACHOWCÓW !!!!!!!!!!!!!

Kineskop :)

Właściciel warsztatu beznadziejny,wykorzystuje swoich pracowników nie płacąc im należnego wynagrodzenia! Ale z tego co słyszałem to jest z tego znany :( dlatego żaden pracowynik nie zagrzeje tam miejsca.Co do napraw aut to "różnie" z tym (podobno) bywa. Ale mam nadzieję że sprawiedliwość go kiedyś dosięgnie !!! Przestrzegam każdego przyszłego pracownika !

Zostaw opinię o Auto - Service Joachim Opara Koszęcin - Koszęcin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto - Service Joachim Opara Koszęcin