Fabryka Zespołów

Poznań

Opinie o Fabryka Zespołów

Nie jest to wielka korporacja, ale mała firma, która od wielu lat działa na rynku muzycznym. Miła atmosfera, bardzo mały skład stałych osób, kilka osób na etacie, kilku współpracujących na umowę zlecenie. Zarobki - w miarę przyzwoite ale bez szału. Jednak trzeba lubić te pracę, lubić polską muzykę bo tym się zajmują

wacek

tani manipulatorzy - bez komentarza

inka

Dlaczego ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze nie jest zamknięty, co tam się dzieje a jaki syf a jaki smród Odpadów smierdzących a robactwa,jaja majonezy potłucone puste puszki po piwsku a czystego kubka nie uświadczysz niby wielkie państwo obiecują cuda wielkie i ze niby nie wiadomo jakie znajomości mają a to tylko syfiarze i do tego niewypłacalni

Zostaw opinię o Fabryka Zespołów - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Zespołów