Opinie o PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus w Kasinka Mała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus w Kasinka Mała

Agata

Bardzo chętnie przeczytałabym jakieś nowe opinie na temat pracy w PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus. Jak oceniacie warunki zatrudnienia i jakie macie doświadczenia z firmą? Czy polecacie aplikować tu do pracy?

Niunia
@Agata

Może to dziwnie zabrzmi ale ja bardzo lubię swoją pracę i z całego serca polecam pod każdym względem .

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus?

Agata

Becia
@Agata

Nie polecam!!! Bez umowy nedzne pieniadze co chwile zmieniaja pracownice

Leszek
@Becia

Bez umowy to znaczy na czarno? Przecież to nielegalne. To się nie dziwię, że pracownice odchodzą. Nikt tam nie ma normalnej umowy, czy są jakieś "rodzynki"?

Jani
@Becia

Proszę nie pisać bzdur, jeśli pracujesz sumiennie to wszystko jest ok.

Ewelina marzec
@Agata

Bardzo nie korzystne ,nikomu nie polecam,konszakty,powiazania rodzinne,itp.najnizsza krajowa ,kierownik regionalny prowadzi tam swoje rekrutacje ,wewnetrzne.

Natalia
@Ewelina marzec

czyli doradzasz ze względu na stawę tylko? pytam, bo nie omawiasz szerzej pozostałych aspektów i ciekawa jestem jaki problem w ich przypadku mógłby się tutaj nadarzyć. dopowiesz coś więcej? prócz podstawy niczego jednak nie ma więcej? a co z zakresem obowiązków?

Agnieszka
@Natalia

Nie ma nic gorszego, jak pisanie opinii przez BYŁYCH pracowników, którzy nie wnieśli nic pozytywnego do funkcjonowania naszego sklepu. To niestety taka nasz polska natura, co zrobić. W każdym razie dobrze że tacy ludzie już nie pracują w naszej firmie, bo to właśnie oni mają zawsze najwięcej do powiedzenia. Praca jak każda inna, miła atmosfera, przełożeni są bardzo w porządku. Kwestia chęci i nic więcej. Przecież nikt nie trzyma nas na siłę.

Niunia
@Agata

Pracuję w tej firmie od kilku msc . Nie zgadzam się z żadną z negatywnych opinii .. Jestem bardzo zadowolona i z pracy i z wynagrodzenia . Umowa i szkolenie było po tygodniu . Nie wiem dlaczego ludzie piszą tyle złych rzeczy .. Warto aplikować . Pozdrawiam

Bożena
@Niunia

Pisali w komentarzach o najniższej krajowej - ile w końcu można zarobić, bo piszesz że jesteś zadowolona? Ciekawi mnie też w jakich godzinach jest praca, są jakieś zmiany?

Niunia Nowy wpis
@Bożena

Proszę zadzwonić do firmy gdzie udzielą rzetelnych informacji . Osoby uczciwe rzetelnie wykonujące swoją pracę są nagradzane . Godz pracy uzależnione od placówki . Kierowniczka Agnieszka jest kompetentna , miła i zawsze służy pomoca . Nie dam nic złego powiedzieć na temat tej firmy i kierownictwa . Pozdrawiam .

Niunia Nowy wpis
@Agata

Jak się pracuje z ludźmi z PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus?

Natalia

Czyli z poprzednich opinii wynika, że solidna praca tutaj popłaca? A mogłabym poznać więcej szczegółów odnośnie obecnych warunków jakie oferują? Stawka by mnie interesowała są premie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Katarzyna

Sklep tej firmy w Oświęcimiu w galerii rewelacja. Obsługa bardzo miła, panie ekspedientki zawsze pomocne, dobrze doradzą, nigdy nie zostałam (usunięte przez administratora) w sprawie świeżości wędlin i mięsa. Pani blondynka w krótkich włosach zawsze zyczliwa i uśmiechnięta, zawsze robię zakupy kiedy ta pani jest w pracy

Weronika
@Katarzyna

czyli widać, że panie ekspedientki znają się na robocie, skoro dobrze doradzają i nie oszukują :D Czy to oznacza, że trzeba mieć jakieś doświadczenie, aby zostać tutaj zatrudnionym?

Urszula

Wędliny tej firmy w Oświęcimiu są zawsze świeże, a obsługa bardzo miła. Polecam.

Klient00000

Stoisko mięsne kasinka nala w netto Zator obsługa niemiła kasjerki posyłają klientów aby rozmienić pieniądze beszczelnie się pr,y tym uśmiechając..po zwróceniu uwagi że to jest w ich interesie łaskawie rozmieniają A reszta rzucają jak psu.Nigdy więcej nie zrobimy tam zakupów?

Nnn 2200
@Klient00000

A może by tak trochę wyrozumialosci dla sprzedawcy że nie zawsze ma wydać . Jak przyjdzie kilku klientów że stówka to czasem zdarzy się ze sprzedawcą nie ma wydać. Nie ma ogólnie przepisu że sprzedawca musi mieć wydać. Klient też ma obowiązek przyjść z odliczona gotówka Więc bądźmy wszyscy dla siebie wyrozumiali i wspierajmy się i tak w tych trudnych czasach.

Tyszanka

Witam ja z takim pytaniem w Tychach na Budowlanych Pani bez maseczki i na tak małej powierzchni mogę być 3 osoby żenada tam nawet nie ma 15 metrów jest tam zagrożenie epidemiologiczne chyba Pani zapomniał a o karze 30 Tyś proszę to zweryfikować i dostosować do rozporządzenia .

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus?

Mala

Umowę dostajesz od razu.

Becia
@Mala

Na Umowe trzeba czekac a nawet pytac i pytac kiedy bedzie ... Na czarno lubią zatrudniac po kilku miesiacach dadza ci na 3 mies umowe z łaski a potem pod byle pozorem zwolnią!!! Zwłaszcza lubi tak robic i ponizac pracownice kierowniczka Agnieszka wysoko sie nosi, a sloma wystaje z gumiakow!!!

Klienkta

W Tychach na E była młoda dziewczyna,zawsze prawdę powie,doradzi i z uśmiechem.Co się stało ze jej nie widuje?Za to Pani kierownik stoiska zawyża wagę na wszystkim!!!Nawet na filecie z kurczaka mimo ze jest 0.56 to da 0.6 !!!Wstyd!!!(usunięte przez administratora).Owiele lepiej tam było jak była młoda

@Klienkta

Te młode to teraz same ideały (przynajmniej tak im się wydaje) Tak się zachowują osoby niedojrzałe pani N. Skończyła się praca, zaczynają sie złośliwości. Takie to prawdziwe i żałosne.

Escobaro
@Klienkta

Pani kierownik akurat bardzo miła ???? A pani niech się nie wypowiada bo każdy wie jaka pani jest. Maszynka o godzinie 16 umyta i nie chce zmielić mięsa bo znowu będzie trzeba myć... wstyd i hańba... Mam nadzieje że nie będzie mnie pani obsługiwać w sklepie. Wcale bym się nie zdziwił gdyby klient przyszedł o 16:50 a pani by specjalnie napluła do mięsa bo trzeba znowu maszynkę umyć. Pozdrawiam panią N.

Katarzyna M.

Jestem stałą klientka Waszego sklepu na Woli, a raczej już teraz byłą.... Nie ma to jak pozbyć się pracowników ,którzy mają przynajmniej pojęcie o swojej pracy ( mowa o Pani Renacie i Pani Patrycji) i postawić za lada kogoś kto nie ma bladego pojęcia o tym co sprzedaje! Żeby schabu od szynki nie odróżnić! Pani za lada się mnie pyta co jest co! Z powodów zdrowotnych muszę kupować produkty z określonym składem , pytając Panią o skład wędliny ona do mnie ,że nie wie i mogę zadzwonić na firmę i zapytać ! No kpina ! Dobrze ,że nie kazała mi tam zajechać. Zero kompetencji i podstawowych informacji . Już nie wspomnę o jej minie ,która odstrasza na samym wejściu.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus - Kasinka Mała

PPHU MARKAM Andrzej Marek Skolarus