STS LOGISTIC

Rzuchów

STS LOGISTIC

Opinie o STS LOGISTIC

Iwona

@DriverMAN, czy możesz rozwinąć swoją myśl? Twój wpis jest bardzo krótki i inne osoby mogą ocenić go jako mało wiarygodny. Twoja opinia o firmie STS LOGISTIC byłaby bardziej wiarygodna, gdyby posiadała uzasadnienie. Niektórzy pracownicy mogą mieć trudność w jej zrozumieniu. Co rozumiesz poprzez stwierdzenie, że auta stoją bez zezwoleń?

DriverMAN

Dziady dziady !!!! Nie płacą auta stoją bez zezwoleń,oszukiwanie na podstawach tak zwany kierowca w domu nie ma podstawy tylko w aucie :), Auta zamandatowane w Niemczech Stary dziad i syn tak samo !

Iwona

@anonymous, podawanie danych pozwalających zidentyfikować konkretnych pracowników jest niezgodne z regulaminem forum. Takie wpisy podlegają moderacji. Proszę Cię o informacje, które przydatne będą z punktu widzenia przyszłych kandydatów do pracy w firmie STS LOGISTIC. Czy firma oferuje od razu umowę o pracę czy umowę zlecenie na okres próbny?

Oh

Firma porazka tak zaklamanych ludzi nie widzialem

anonymous
@Oh 16.05.2017 13:28

Michał, Bronek i Marta już tak się w kłamstwie zatracili, że własnego cienia się boją. ODRADZAM JAKIKOLWIEK KONTAKT.!

Paweł K.

Kłamstwo podpierane kłamstwem. To, że taka patologiczna firma może funkcjonować świadczy tylko o tym jak beznadziejne prawo mamy w kraju... Szefostwo oszukiwanie ma opracowane do perfekcji. Nie rób sobie krzywdy i nie zatrudniaj się tam!

anonymous
@Paweł K. 13.08.2017 16:51

Święta prawda. Trzymajcie się z daleka od oszustów! Okradli nas na 100000 PLN.

Iwona

@Chętny, czy jesteś zainteresowany pracą w tej firmie? Może warto sprecyzować swoje pytania, wtedy inni użytkownicy łatwiej na nie odpowiedzą. Każdy z pracowników ma inne wymagania względem swojej pracy, to normalne. Zawsze będą głosy zarówno pozytywne jak i negatywne. Najlepiej zadzwonić do firmy STS LOGISTIC i zapytać bezpośrednio.

Chętny

Siema to w końcu jak tam jest naprawdę ?? Bo słyszałem ze 10000 zł ?? I weekendy w domu!! Dzięki za szczera odpowiedz

Witek

Jeśli takie praktyki są faktycznie prowadzone to powinniście rozmawiać z szefostwem.

seventeen

Ogólnie firma porażka,cud że jeszcze istnieje,szefostwo kłamie w żywe oczy,tabor masakra i ciągle mają problemy finansowe. Czasami stoisz na parkingu bo nie mają kasy na paliwo,jazda z gabarytami bez zezwoleń to tam jest norma.Na niemczech kierowcy dostają punkty za jazdę bez zezwolenia i jeszcze jazda bez karty tam też jest mile widziana. ODRADZAAAAAAM

Iwona

@Koks, proszę opanuj negatywne emocje. Nie są one potrzebne nikomu z nas i nie wpływają pozytywnie na merytoryczność dyskusji o firmie STS LOGISTIC. Nie odpowiedziałeś na moje pytania. Czy wystarczająco długo pracowałeś, żeby móc w pełni ocenić tę firmę? Czasami w przypływie emocji, podejmujemy decyzję, których potem żałujemy. W przypadku pracy zawsze warto przeanalizować wszystkie za i przeciw zanim zdecydujemy się podjąć jakieś kroki.

Iwona

@Koks, Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy kwestii finansowych i organizacyjnych w firmie STS LOGISTIC. Czy wystarczająco długo pracowałeś w tej firmie, żeby móc ją rzetelnie ocenić? Czasami firmy są zależnie od swoich kontrahentów. Może warto było zaproponować jakieś zmiany lub usprawnienia procesów? Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym?

Dawid

Może ktoś podpowie na jaką umowę można liczyć na początek?

Uwaga - dłużnik !

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 790 203 424.

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w STS LOGISTIC? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Tulipan
@Administrator 10.06.2018 09:03

Koks a pracowałeś tam lub pracujesz ? Bo ja już tam pracuje trochę i nie proszę się o pieniądze , toll collecta wykupują mi gdzie chce a pracować trzeba jak wszędzie tylko u nich przynajmniej za bardzo dobre pieniądze w porównaniu do moich poprzedników a skoro tyle płaci a wiem , ze wszyscy maja tam nie mało to chyba nie taki dziad trans :). Wiem , ze paru poszło jakiś czas temu do Sachs Transu i wrócili spowrotem szybko czyli chyba nie ma najgorzej. Powodzonka

Koks

Tragedia. Tak jak ktoś napisał dziwne że takie dziad transy istnieją. O wszystko się prosisz. O pieniądze na toll collecta, na paliwo, bramki i o wypłatę też. Odradzam.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 2-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej atmosfery w firmie STS LOGISTIC?

Mieszko

poprosze o informacje co tam sie dokladnie dzieje, bo chcialbym tam isc...

Robot
@Mieszko 12.02.2018 21:36

Mieszko i jak pracujesz tam?

K

Za zadne skarby bym tam nie pracowal

J

STS ODRADZAM. firma omg nie zycze nikomu niema co pisac biuro tak zaklamane. Od szefa M.J. zainfekowane. Mowieniem nie prawdy. To. Ze dzialaja. To jakis zart

Doktor

To prawda firma sts. Logistic porazka

Zostaw opinię o STS LOGISTIC - Rzuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STS LOGISTIC