STS LOGISTIC

Rzuchów

STS LOGISTIC
2 10

Opinie o STS LOGISTIC

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iwona

@Koks, Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy kwestii finansowych i organizacyjnych w firmie STS LOGISTIC. Czy wystarczająco długo pracowałeś w tej firmie, żeby móc ją rzetelnie ocenić? Czasami firmy są zależnie od swoich kontrahentów. Może warto było zaproponować jakieś zmiany lub usprawnienia procesów? Czy próbowałeś na ten temat rozmawiać z przełożonym?

@Iwona 15.07.2018 12:12

Iwona rozbiegnij się i uderz głową w ścianę

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w STS LOGISTIC? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

@Tulipan 27.06.2018 07:28

Gadasz głupoty bo albo jesteś szefową i podszywasz się pod piękne kwiaty (tulipany) albo twoja kariera to tylko praca w dziadowskich firmach i podnieca cię żółty kogut u góry :). Pracowałem tam i słów na wiatr nie rzucam. Pani Martusia '' zapomina" o opłaceniu toll collecta a kiedy kierowca się upomni to w kolki leci że przecież pieniądze wysłała i jak to tak. Brak kart paliwowych tzn. Karty są ale puste. Pieniądze na paliwo przelewa się na konto kierowcy w banku. A teraz inna kwestia. Jazda w transporcie ponad normatywnym czy jak kto woli gabaryty wymaga specjalnych zezwoleń. Czego szefuncio nie rozumie. Kiedyś próbował jeździć z zezwoleniami ale przestał płacić firmom które się tym zajmują i teraz nikt mu zezwoleń już nie sprzeda. Gościu ma więcej długów niż my wszyscy razem. A wyplata??? Bardzo dobre pieniądze haha ???? dobry żart. Niewiem czy 6,5 tysiąca na start to dobre pieniądze tym bardziej że w ratach wypłacane i tylko wtedy kiedy szefowa uzna że może przelać. DRAMAT i Katastrofa.

Dawid

Może ktoś podpowie na jaką umowę można liczyć na początek?

Uwaga - dłużnik !

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 790 203 424.

Koks

Tragedia. Tak jak ktoś napisał dziwne że takie dziad transy istnieją. O wszystko się prosisz. O pieniądze na toll collecta, na paliwo, bramki i o wypłatę też. Odradzam.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 2-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat nowej atmosfery w firmie STS LOGISTIC?

Mieszko

poprosze o informacje co tam sie dokladnie dzieje, bo chcialbym tam isc...

Robot
@Mieszko 12.02.2018 21:36

Mieszko i jak pracujesz tam?

Paweł K.

Kłamstwo podpierane kłamstwem. To, że taka patologiczna firma może funkcjonować świadczy tylko o tym jak beznadziejne prawo mamy w kraju... Szefostwo oszukiwanie ma opracowane do perfekcji. Nie rób sobie krzywdy i nie zatrudniaj się tam!

K

Za zadne skarby bym tam nie pracowal

J

STS ODRADZAM. firma omg nie zycze nikomu niema co pisac biuro tak zaklamane. Od szefa M.J. zainfekowane. Mowieniem nie prawdy. To. Ze dzialaja. To jakis zart

Doktor

To prawda firma sts. Logistic porazka

Oh

Firma porazka tak zaklamanych ludzi nie widzialem

Zostaw opinię o STS LOGISTIC - Rzuchów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STS LOGISTIC