MEBLE- NATZKE

Kielno

Opinie o MEBLE- NATZKE

stolarz

w ogłoszeniu o pracę pisało że potrzebny stolarz, po 4 dniach pracy dowiedziałem się że mam zaprojektować 2 komplety mebli wypoczynkowych i produkować je cały czas, szef mówi w jakimś dialekcie ni to polski ni to kaszubski - zrozumieć się nie da bo wiecznie coś burczy pod nosem. Każdy robi sam czy to przy grubościówce czy krojeniu wielkiej płyty na pile. Ceny mebli tego producenta są wręcz kosmiczne. Kanapa, która kosztuje wszędzie 450-550zł u niego ma cenę 900zł (800zł z rabatem pracowniczym). W firmie twierdzą że to dlatego że kanapy u nich są mega mocne i klient nie musi co 10 lat wymieniać swojej obdartej śmierdzącej kanapy na nową tylko co 50 lat!!!! debilizm, patologia

Zostaw opinię o MEBLE- NATZKE - Kielno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEBLE- NATZKE