FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR

Bielin

Opinie o FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR

krzysztof

A jak wygląda sytuacja dzisiaj? czy ktoś może napisać? warto starać się o pracę?

Alicja

@anonim naprawdę uważasz, że FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR to oszuści? Dlaczego tak oceniasz firmę?

Wojtek

FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR ma się dobrze, jest wyjątkowo faajnie u nich dziś

nie polecam!!!!on i jego zonka to sknerusy,,,chcieli by zarobić jak najwiecej a ludziom zarobic nie dadza ,,sa załosni,,,oszusci ...ludzie zastanowcie sie dwa razy,bo zamiast zaoszczedzic jak on to zwykle mowi to stracicie duzo wiecej a i robota nie do konca zrobiona,,,łapie dwie roboty nawet trzy naraz ,,potem sie nie moze wyrobić,,a ta jego zoneczka to tylko raczki zaciera o gruba kase (z oszukiwania ludzi)Wstyd,,a niby taka wykrztałcona

gość

Pan Krzysztof Maziar wrrr... jak słyszę to nazwisko to mi się niedobrze robi, udaje zawsze pokrzywdzonego przez los a to sierota jakich mało.. nie płaci na czas to mało powiedziane, sam sobie jest winny !!! z mojego punktu widzenia i pracy jaką wykonywałem u niego wygląda to tak: coś zaczął i nie skończył bo zawsze coś mu nie pasowało a później wykłócał się i obwiniał że to jemu nie płacą, może i tak było ale wcale się nie dziwie, jeśli nie umie się prowadzić firmy to może niech się podejmie innej pracy. NIE POLECAM (ŻAŁOSNE)

oszukany

czytajac tresci wypowiedzi nt. pana [usunięte przez moderatora] to bardziej wierze tym negatywom bo sam zostalem oszukany przez tego pana . jest on oszustem na poterzna skale ,nigdy nierozlicza ludzi wg.tego co obiecuje na poczatku pracy ,tylko wg,swojego widzimisie,mnie tez wystrugal na [usunięte przez moderatora] pora sume pieniedzy i podejrzewam ze juz ich nigdy nieodzyskam.

gosc

Jestem ciekaw kto pisał te pozytywy,na temat tej firmy.Chyba sam Pan [usunięte przez moderatora]:):)

szczor

a ja akurat mam calkiem inne doswiadczenia zww frma. jestem jej pracownikiem od jakiegos czasu i chce zauwazyc ze wyplata zawsze na czas i rozliczana co do 50gr. umowe o prace mam od samego poczatku wiec nie zgadza sie calkowicie co piszecie.. a pana ciezkiej wagi pozdrawiam i ubolewam nad bzdurami ktore pisze

marek
@szczor 17.08.2011 22:02

ha ha ha mial problemow przez oszustow;/ chore pisanie ludzi zatrudnia niech bierze kredyt tak NORMALNI ludzie postepuja bo jezeli ktos idzie do pracy i pracuje nalezycie ma dzieci i zone na utrzymaniu czym ma ich ykarmic tlumaczeie zbedne . Chory czlowiek a od kad zna ta swoja ozne i ona wziela sie za ksiegowosc to pozal sie boze...

Współpracuje z panem [usunięte przez moderatora] już długo i wiem,że miał problemy finansowe,ale to tylko przez Oszustów od których brał pracę.Ze mną rozliczył się zawsze bez problemów i nie mogę złego słowa o nim powiedzieć. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Pana Krzysztofa.

oszukany

Zgadzam się byłem pracownikiem w firmie REMONTOWOBUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR Ta firma oszukuje nawet zwykłych pracowników.Nie wypłaca należytej pensji,zatrudnia bez umów a jej własscicel to zwykły oszust.Brakuje mi słów do takich.Przestrzegam przed nim.Niby pięknie wszystko,zarobki fajne napracujesz się a póżniej nc w zamian,tylko szachrajstwo!!!!!!!!!!!!

OSZUKANY

Ta firma jest prowadzona przez [usunięte przez moderatora]. Facet nie chce pisać umów a przy rozliczeniu końcowym kosmos. Pracowniką też nie płaci bo nigdzie nie kończy pracy jeżeli wszystkich tak oszukuje. Brak mi słów ile ten [usunięte przez moderatora]napsuł mi nerwów. Zapłaciłem zaliczki i teraz nie chcą skończyć pracy bo chcą wyższych stawek. Piszcie ludzie o takich gównianych firmach to będzie przestroga dla innych. Ta firma ma wszędzie długi. W urzędzie skarbowym , ZUS i pewnie jest w KRD. Ponadto dowiedziałem się iż tocżą się conajmniej trzy sprawy sądowe za usterkowe wykonanie prac przeciwko tej firmie. Proszę wszystkich oszukanych o wpisy. Trzeba usuwać takich cwaniaczków aby nie naciągali innych.

Zostaw opinię o FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR - Bielin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA MART-BUD KRZYSZTOF MAZIAR