Markus Pensjonat

Szczyrk

Opinie o Markus Pensjonat

jacykow

Nie polecam!!!Własciciel kompletnie jest niedoświadczony i nienormalny.Zazwyczaj ogłoszenie o pracy pojawia się w sezonie gdy potrzebują pracownika tzw.białego [usunięte przez moderatora].Gdy się już sezon kończy szukają haka żeby się pozbyć pracownika.Gwarantują umowe o prace ,ale tak naprawdę pracuje się na czarno przez cały czas.okres próbny bez umowy trwał przez całą moją kadencję.Ogłoszenia pojawiają się zwykle o treśći Kelnerko/barmanka. nie jest to praca za barem w dwie osoby.wrecz przecinie!jedna osoba w godzinach szczytu ma zrobić wszystko.Jeśli trzeba , to nawet jest się pokojówką.Zrobisz jak uważasz...ale potem bedziesz żałować kazdego spędzonego tam dnia i gorycz z powodu złego traktowania.wyzysk.to się pamięta do końca życia.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Markus Pensjonat - Szczyrk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Markus Pensjonat