jaro-trans

Wrocław

Opinie o jaro-trans

ania

Witam, czy firma oficjalnie potrzebuje jeszcze kierowców? Mój tata szuka pracy (ma bardzo duże doświadczenie prawie 20-letnie) ale chce żeby to było jeżdżenie po Polsce a nie za granicą na to nie ma już siły za bardzo..dajcie znać proszę czy coś się znajdzie :)

Andrzej

Panie (usunięte przez moderatora)też pracowałem u pana i jest pan nie wypłacalny !! !! nie polecam współpracy z tym pracodawcą ! beznadzieja ! człowiek ciężko haruje i nie dostaje swoich pieniedzy !! ODRADZAM !!

Jarek Jaro-Trans

najlepszy kierowco łatwo się oczernia miej odwagę się podpisać wszyscy pracownicy dostają swoje zarobione pieniądze i na pewno ty też dostałeś łatwo się oczernia pozostając anonimowym też tak potrafię ale brak ci odwagi i honoru współczuje następnemu pracodawcy

Firma taka jak Jaro-Trans jest firmą nie wypłacalną. Jeździsz pierwsze miesiące i wypłata jest płacona w dwóch ratach, przy kolejnym miesiącu wypłatę otrzymujesz, ale tylko w 1/2 wynagrodzenia. Jeździsz dalej robisz 15000 km i wypłaty nie otrzymujesz. Serdecznie dziękuje za taką współpracę. Fakt, faktem umowę dostajesz na najniższą krajową, a płaci w kilometrówce, o ile wogóle Ci wypłaci.

Zostaw opinię o jaro-trans - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie jaro-trans