Opinie o AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. w Szamotuły

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. w Szamotuły

zenek...

Witam .Orientuje się ktoś czy były przyjecia do pracy w kentel ?

1280 zł. netto po okresie próbnym 1400 zł netto bardzo słabo

Z przyjeciem do pracy wygląda to tak jak cie przyjmą . Na początek 1850 zł brutto na okresie próbnym przez 3 miesiące bez premii. Po okresie próbnym umowa na 3 lata. I negocjowanie stawki z kierownikiem zapewne troche powyżej najnizszej krajowej + premia niewiadoma. Tak to wygląda. Praca na dwie zmiany

Operator Maszyn

Ludzie sie zwalniają sami bo malo placa biora te prace na chwile i szukaja innej. Czesc sie tez nie nadaje ale to juz specjalne przypadki

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
alex

To lepiej płacą we firmie Ster jak sie słyszy.

życie

gdyby nie duży kredyt już by mnie tam niebyło

alex

Hej operator maszyn. Byłem kilka dni na rozmowie o prace w tej firmie to co napisałeś to prawda na początek 1280 zł .Zauwarzyłem ze firma co chwile szuka pracowników i czym to jest spowodowane ze ciągle szukają ?

@alex

spowodowane przedewszystkim zarobkami i kapusiami

życie

pracuję tam bardzo długo ta firma to największa porażka w moim życiu gdyby nie kierownik i jego podwładni typu dawidek agatka może szło by to przetrawić po tylu latach pracy zarabiasz tam siki

Operator Maszyn

Witam, Pracuję w tej firmie prawie rok i przedstawię wam kilka istotnych faktów, które na pewno zainteresują kandydatów. Pierwszym najważniejszym dla większości osób jest pewnie wynagrodzenie a więc tak: -Na okresie próbnym (umowa o prace) wynosi ono 1750zł brutto 1280 na rękę i w tym czasie nie możemy jednak liczyć na żadną premie po prostu nam nie przysługuje :/ Po okresie próbnym stawka jaką nam kierownik zaproponuje waha się od 1900zł do 2050zł brutto w zależności jak pracowaliśmy na okresie próbnym oraz na jakim stanowisku. Umowę dają na 5 lat po okresie próbnym możemy liczyć na premię wynoszącą od 200zł brutto do 500zł. W moim przypadku raczej zawsze miałem premię, jednak bzdurą jest fakt, że trzeba donosić aby taką premię otrzymać.Obecny system premiowania polega na porównaniu osób z jednego stanowiska najlepsze dostają premie reszta nic. Oczywiście liczy się tutaj też znajomość tego systemu i umiejętne wypisywanie raportów produkcyjnych(z tą wiedzą się z wami niestety nie podzielę :D). Jeśli chodzi o konfidentów jest tu kilku ale to chyba jak w każdej większej firmie. Atmosfera w pracy raczej jest okej większość ludzi jest spoko. Ogólnie nie polecam tej pracy dla osób posiadających rodziny ze względu na mała płacę, jednak jest to dobra praca dla ludzi, którzy się uczą i nie mają jeszcze żadnego doświadczenia na rynku pracy. Czy praca jest ciężka ?? Tak i nie to zależy od tego na jakie stanowisko trafimy. Pensję są wypłacane na czas bez żadnych problemów. Jeśli chodzi o brygadzistów to zdecydowanie najlepszym jest Mateusz nie ma wszystkiego gdzieś nie wchodzi w d...e kierownikowi zawsze chętnie pomoże, natomiast jeśli chodzi o drugiego to naprawdę nie polecam być u niego na zmianie z kierownikiem już można powiedzieć "dobrzy kumple". Pierwszy jego informator o wszystkim, a przez jego zarządzanie jest tylko niepotrzebny nieporządek w zakładzie. Pozdrawiam Operator Maszyn :D Ps Jeśli macie jeszcze jakieś pytania pytajcie postaram się odp

hiszpi

I UWAGA na takich konfidentów i bajko pisarzy jak maciuś nr 1 kleo nr 2 tak im że i takie małe pieniądze zarabiają te kłamliwe k****y agatka nr 3 dawidek nr 4 i wiele wiele innych posrańców, trzymam kciuki za tych co tam jeszcze pracuja

max

Szukają ale do tej pory rekrutują.A kiedy będą przyjmować nie wiadomo . Może kto pracuje wie więcej na ten temat ?

kobra

Moim zdaniem firma taka sobie.. za to ludzie w miarę ok .. zależy jaka zmiana jest i do jakiego brygadzisty się trafi.. Konfidentów masa więc trzeba uważać z kim się rozmawia.. zarobki szału nie robią.. ale od czegoś trzeba zacząć.

hik

Hej wpisy są podzielone na forum a tak naprawde jak jest w firmie?

HiszpańskiMatador

Atmosfera okej, jest z kim dać po nosie, pod koniec miesiąca nie ma za co, chyba, że na kogoś doniesiesz i dostaniesz premie.

.....

Na temat zarobków to są rózne wypowiedzi to zalezy od stanowiska i dlatego jedni mają więcej a inni mniej. Tak jak we firmie Ster

inox

W każdej firmie są plusy i minusy.I tysiąc opinii na forum

....

Tak 1500- 1700zł początkowa netto

!!!
@....

Co 1700 netto !? Raczej nie :/ 1300-1400 bez nadgodzin i premii a premia raz jest raz nie ma :/ daja jak chcą ... i te 1400 nie dla początkujących tylko dla ludzi którzy pracuja kilka lat. Kofoboj 2000 zł codzienność ? Nie żartuj sobie :D Nie wiem gdzie to słyszałeś.

kentyl

1300 netto przez 3 miesiące a póżniej 100zł więcej i zwalniają nawet w wigilię. Nie polecam tej firmy.

inox

To ile można zarobic na początek w tej firmie ?

kentyl

Na dwie zmiany 6-14, 14-22 jakie śrubki i kołki? Robia elementy klimatyzacji. należą do airspiralo

Zostaw merytoryczną opinię o AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. - Szamotuły

• Jak się pracuje w AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 0 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Składowa 5
    64-500 Szamotuły

AIR SPIRALO POLAND Sp. z o.o.