BETOMAX POLSKA S.A.

Końskie

Opinie o BETOMAX POLSKA S.A.

pwer
użytkownik zarejestrowany

Ale co sie dziwicie, przecież każdy doskonale wie, że te 8zł to nie tylku tu ci będą proponowali. W każdej zazwyczaj firmie tak jest, mało tego czasami musisz kilkanascie mieisecy na niej pracowac a oni pozniej ci zmieniają.

Propyzycja pracy dla mnie: -jedziesz w Polske kopać rowy za 8 zł netto na śmieciówce.Dostajesz nocleg i jeden posiłek dziennie.Z mojej strony dziękuje,do widzenia.Bez kitu szukanie frajerów.

krispasturczak@yahoo.com

Betomax prowadzi ta sama grupa co ZUK, wystarczy zobaczyć co się dzieje z ZUK a wiadomo co będzie z Betamaxem. Dowcip i szukanie frajerów. ZK jest bankrut 100 razy w tym roku w KRD itp.

hmmm

Tak. Potwierdzam opinię kolegi. Firma solidna, przyjazna.

Zostaw opinię o BETOMAX POLSKA S.A. - Końskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BETOMAX POLSKA S.A.