FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O.

Złocieniec

Opinie o FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O.

H.M.

Witam Potwierdzam z szefem trudno jest wytrzymać, gość jest wielkim cholerykiem, także praca w biurze obok jego gabinetu jest bardzo stresująca. Ludzie w biurze tego nie wytrzymują i co chwile jest nowa osoba . Chłopaki na produkcji mają lepiej bo są dalej od niego (na parterze:) dobrze mają też goście z serwisu pod warunkiem że mają wyjazdy (płaci im się za kilometry). Firma ma też swój odział w krakowie, nie wiem po co, chyba dlatego żeby szwagier szefa miał zajęcie jako jego kierownik, serwisanci tam bardzo często się zmieniają (gość tam jest strasznie upierdliwy) Jak sobie przypomnę, że za źle odebrany telefon można dostać niezły opierz , to mi się słabo robi. Na szczęście jestem już gdzie indziej. Bardzo mi szkoda [usunięte przez moderatora] to był na prawdę Gość aż dziw że musiał odejść Pozdrawiam

Zostaw opinię o FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O. - Złocieniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLOW TECHNICS SPÓŁKA Z O.O.