hawaj

Białystok

Opinie o hawaj

hawaj

Moją ostatnią wypowiedź skreślono. Nie wiem co w tym było złego. To jeszcze ją powtórzę. Wszyscy narzekają i nic nie robią. Dlatego nazwąłem ich w przenośni '"Baranami do strzyżenia". To baran beczy i nic nie robi tylko daje się strzyc. Kilka tygodni temu zwróciłem się z prośbą o podanie możlwich referencji jakie ta fima może mieć. I nic. W przypadku projektantów też nie mogą przedstawiać nieprawdziwych danych, że je mają.\ Na to jest konkretny " paragraf" . Jeżeli każdy złoży sam powiadomienie to nic nie da musimy zebrać kilka takich przetargów i działać wspólnie. Tylko wtedy prokuratura coś zrobi nie będzie miała wyjścia.

Zostaw opinię o hawaj - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hawaj