Poddębice

Opinie o anonim

witam. chciałem się podzielić opinią dotycząca firmy Dylen i Zoo Safari. miałem wątpliwą przyjemnośc pracowac w tej firmie. okazało się po kilku dniach pracy że Właściciele są oszustami i kłamcami. gdy doszło do ustaleń kwotowych usłyszałem że nic mi się nie należy, zaczęto mnie oczerniać a w efekcie kwota na którą sie umawialiśmy nie została mi zapłacona. ostyrzegam przed tego typu firmami - oszuści i dorobkiewicze którzy wiją pieniądze na cudzej pracy!!!!!!

Zostaw opinię o anonim - Poddębice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie anonim