Linter Mining Sp. z o.o.

Jaworzno

Opinie o Linter Mining Sp. z o.o.

Wiecie w jaki sposób aplikować do firmy Linter Mining Sp. z o.o. oraz jaka panuje w niej atmosfera pracy? Twoja opinia jest ważna!

Deks
@admin 02.08.2015 06:20
Wiecie w jaki sposób aplikować do firmy Linter Mining Sp. z o.o. oraz jaka panuje w niej atmosfera pracy? Twoja opinia jest waż...

Omijaj szerokim łukiem tą firmę patologia będziesz na pociotków pracował i na ich premie a ty jej nie zobaczysz na pasku dziś jest 12sty grudnia nie ma przelewu a bonów za październik i listopad do dziś nie ma taka solidna firma 1700 zł za msc pracy pod ziemią 90 zł za sobotę czy niedzielę

Zostaw opinię o Linter Mining Sp. z o.o. - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linter Mining Sp. z o.o.