Opinie o mHotel w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie mHotel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie mHotel o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o mHotel w Łódź

Nika Nowy wpis

Firma oferuje najniższa stawkę, pracownikiem poniewierają, robią mu problemy z każdym dniem ,a pani Julia jest bardzo arogancką i noe kompetentną osoba na swoim stanowisku ,podchodzi bardzo olewczo do problemów.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do mHotel odbywa się w siedzibie firmy?

mHotel poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Byla Nowy wpis

Nie polecam, właścicielka (usunięte przez administratora), hotel brudny nie ma pościeli na wymianę brak ręczników, pracują tam tylko Ukrainki nie umiejące nic, właścicielka nie płaci na czas, nie interesują ja problemy pracowników. Brak kontaktu z szefostwem polskim, rządzi tam ukraińska pokojowa..

mMMMhotelowqqq

Nie polecam pracy tutaj. Pracuje się ponad normę. Zmiany czasem po kilkanaście h. Często zmieniają pracowników. Szefostwo jest bardzo zamożne i żyje w innym świecie, już nie będę tu publicznie wspominać o kwestiach wynagrodzenia które zasługuje na szczególny podziw.

Maja
@mMMMhotelowqqq

A może jednak coś wspomnisz? Bo teraz to mnie zaciekawiło

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie mHotel, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Firma, która nie ma nic do zaoferowania pracownikowi. W ogłoszeniu o pracę same wytrychy typu "młody dynamiczny zespół" i elastyczny czas pracy - elastyczny dla pracodawcy. Świetna oferta dla osób szukających wolontariatu - dwa tygodnie bezpłatnego szkolenia. Wynagrodzenie? Zaproponowano mi 1 zł brutto więcej, niż wynosi najniższa krajowa, a mam 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku i znam 2 języki obce. Radzę omijać to miejsce z daleka.

Biedronka 1234
@Kandydat

Witam czy osoby, które są szkolone długo przychodzą na naukę i czy to płatne jest?

Jasiek

Jeśli brakuje ludzi to firmy czasami robią wiele ustępstw. Może ktoś musi sam uzupełnić wiedzę?

Iwona

@ala 123, a wiesz może, czy pracodawca wymaga także wykształcenia kierunkowego, czy doświadczenie będzie wystarczające? Jakie umiejętności będą najbardziej przydatne? Zapraszam także inne osoby do wystawienia opinii o firmie jako pracodawcy.

@Iwona

Pracodawca zatrudnia każdego ;) Nawet bez znajomości j.angielskiego ( Panie na barze)

Moi drodzy, radzę uważać i unikać tego miejsca pracy, wyzysk, nieciekawe warunki pracy, naprawdę ciężko, robić trzeba za trzech tak samo jak osoba z mHotelu, która wystawia pozytywne opinie za trzydziestu, z uwagi na ograniczenia nie może tyle razy głosować więc ocena pracodawcy jest niska.

Zagubionq
@Ewa

Aż tak źle? Będę chciała tam pracować i nie wiem jaka tam atmosfera panuje

@Zagubionq

Nigdy nie daj się namówić na pracę w tym (usunięte przez administratora) Ten hotel i osoby zarządzające nim wołają o pomstę do nieba. Wyzysk,Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Darmowe dni próbne , bo po co płacić ? Lepiej za darmo wykorzystać ludzi na 4-5 godzin. Wstyd!

Anula

Niestety, opinie potwierdzają się. Byłam również na dniu próbnym w tym hotelu. Pracodawca wyzyskuje ludzi ,nie płacąc ani grosza za 4 godziny intensywnej pracy, po czym mówi dziękuję może do Pani zadzwonię ;) Hotel ten utrzymuje się z wyzysku ludzi,darmowa obsługa imprez firmowych przez osoby,które przychodzą z nadzieją,że dostaną pracę i pokazują się z jak najlepszej strony. Nie polecam , unikajcie szerokim łukiem. Jedna wielka porażka

@Anula

Widze, ze jest coraz gorzej. Jak ja tam pracowałam to chociaż za dzień próbny płacili

@Iga

Widzisz, teraz tylko wykorzystują ludzi za darmo ;)

Ok

Mnie nigdy nie zdarzyło się, żeby należnych pieniędzy mi nie wypłacono. Generalnie pracę wspominam miło.

@Ok

Pieniądze wypłacają, tylko raz 5, a innym razem 20 dnia miesiaca :)

Kamil

Postanowiłem zajrzeć z ciekawości i zobaczyć czy ktoś miał odwagę przyznać się na forum do swojej słabej ...albo wręcz nijakiej pracy... I jak widzę cisza. Ja nigdy mocno nie wiążę się z firmą bo w moim zawodzie jest bardzo duża rotacja. @Iwona...tak ja jak na razie sobie chwalę. Tak jak obiecano z Sylwestrem tak też dostałem. Tuz po zakończeniu manager wręczył pieniążki. Dobra organizacja pracy ,nadzór managera nad wszystkim ,podział obowiązków fajni ,ludzie...więc ja pracę uważam na plus.

Anula
@Kamil

Jak lubisz być wykorzystywany - To Twój wybór ;) Nie każdy lubi być poniewierany i być tanią siłą roboczą. To co robi pracodawca - jest niezgodne z prawem. Po drugie śmieszy mnie Twoja opinia,że ktoś ma dwie lewe ręcę. Przepraszam bardzo stali pracownicy czytaj Pani na barze nawet nie zna języka angielskiego, żeby porozumieć się z klientem. Hotel,który chwali się,że ma świetnych pracowników pozwala sobie na ztrudnienie kogoś kto nie zna podstaw języka angielskiego w dzisiejszych czasach ? Haha Zabawne !

GEZYL
@Anula

Temu hotelowi najlepiej wychodzi oszukiwanie innych, może na dniach próbnych niższa niż normalnie stawka (powiedzmy o jakieś 30%) byłaby fair, bo wiadomo, trzeba się nauczyć, ogarnąć obowiązki, ale praca za darmo to jawne wykorzystywanie.

@Anula

restauracja w tym hotelu ma zbyt dużą rotacje pracowników by moli sobie pozwolić na jakieś wymagania, biorą wszystkich, nawet tych bez doświadczenia czy podstaw angielskiego. Pracowałam tam kilka lat temu i nie sądzę zeby coś się zmieniło w tej kwesti. Obecnego menagera nie znam, ponieważ ludzie na tym stanowisku zmieniaja się co rok max 1,5 (jak ktoś jest cierpliwy), znam szefa i jego podejscie do "poddanych".

Iwona

@Iga, @anonim, zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie są traktowane tak samo i nie zostaną usunięte dopóki nie naruszają regulaminu serwisu gowork.pl. Tym samym zachęcam do dzielenia się opiniami na temat pracy w mHotel w sposób kulturalny i wyważony, każdy taki szczery wpis jest bardzo cenny dla przyszłych pracowników.

Śmieszne

Pozytywne opienie są ustawione :) Pozdrawiam cały ten (usunięte przez administratora) ! :)

ala 123

@Iwona Nikt ode mnie nie żądał wykształcenia. Manager stawia na zaangażowanie. Na imprezach i w restauracji bywali ludzie bez doświadczenia. Na wakacje zatrudnił nawet praktykantów którzy u nich byli w maju ze szkoły gastronomicznej. Ci co się nadają zostali. Rzeczy które czytałam w sieci na temat tego hotelu jest nie prawdą. Poszłam raz żeby zobaczyc i nic się nie zgadza z tym co gdzie nie gdzie czytała. Mnie sie dobrze pracuje i polecam.

Iga

Z pewnością były naszpikowane wulgaryzmami!!

Dlaczego wszystkie negatywne opinie nagle zniknęły?

ala 123

@Iwona Szkoleń nie przechodziłam bo mam doświadczenie.Raczej nie zatrudniają osób bez doświadczenia. pozdrawiam

Iwona

@ala 123, możesz powiedzieć, czy przechodziłaś jakieś przeszkolenie? Jak często firma potrzebuje dodatkowych pracowników? Czy pracując dorywczo w tym miejscu ma się opłacane ubezpieczenie, bądź też jakieś dodatkowe korzyści?

ala 123

Ja również polecam. Byłam trzy razy na razie ale jak najbardziej pozytywnie. Fajni ludzie ,dobra stawka i wypłata zaraz po pracy lub na konto raz w miesiącu. Jak kto woli. Polecam pracę i pracodawcę.

Iwona

Bardzo dobrze wypowiadacie się o tym pracodawcy, możecie powiedzieć, czy wynagrodzenie jest wypłacane zaraz po zakończeniu zlecenia, czy wpływa na konto? Jak często prowadzone są rekrutacje? Czy trzeba mieć wcześniejsze doświadczenie zawodowe?

Zostaw merytoryczną opinię o mHotel - Łódź

• Jak się pracuje w mHotel?

Zobacz opinie na temat firmy mHotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

mHotel
1.8/5 Na podstawie 41 ocen.
  • św. Teresy Od Dzieciątka Jezus 111
    91-222 Łódź