mHotel

Łódź

Opinie o mHotel

Aleksandra

Potwierdzam wyzysk. Przychodzisz na dzień próbny na 5 godzin za darmo,pracujesz , a później mówią Ci dziękuję ;) Potwierdzają się najgorsze komentarze! Banda złodzieji.

Nicola

Nie polecam, wyzysk ludzi!

Iwona

@Mack czyli byłeś pracownikiem mHotel? Możesz powiedzieć, dlaczego wstyd? Co wpłynęło na taką opinię? @Onacela przykro mi, że nie byłaś zadowolona z organizacji własnego wesela. Czy po imprezie próbowaliście się kontaktować z właścicielami? Może była opcja jakiejś rekompensaty?

Mack

Nie polecam pracodawcy... Hotelu również. Wstyd tam pracować, spać oraz jeść.

Markus
@Mack 05.11.2017 00:24
Nie polecam pracodawcy... Hotelu również. Wstyd tam pracować, spać oraz jeść.

Zgadzam się

Iwona

@Kate to dlaczego poprzednicy nie napisali, że odradzają tej pracy? Czemu @Ok napisał, że nigdy nie było problemu z wypłatami? Są tu całkowicie inne opinie o mHotel. W takim razie poproszę o kolejną wypowiedź pracownika, który by te wszystkie inne zweryfikował.

Ok

Mnie nigdy nie zdarzyło się, żeby należnych pieniędzy mi nie wypłacono. Generalnie pracę wspominam miło.

Iwona

@ok czyli firmę mHotel nie oceniasz źle? Byłbyś w stanie polecić go szukającym pracy? Czy ta wypłata, o której wspominasz potem została wypłacona? Rozumiem, że osoby, którzy mają lekki stosunek odnalazłyby się w pracy?

Iwona

@Ok. dziękuję za informacje. Nie jestem związana z mHotel, dlatego też nie mam dostępu do takich informacji. A jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę?

ok
@Iwona 14.07.2017 15:53

osobiście nie ocenim źle, ale również zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. praca jest w porządku o ile nie bierzesz na serio wszystkiego, co Ci mówią (szefostwo jest specyficzne) i masz na tyle lekki stosunek do tej pracy, że nie boisz się stwierdzić, że czegoś nie zrobisz. prawdopodobieństwo, że Cię zwolnią i tak jest niewielkie, bo ciągle brakuje pracowników i rotacja jest bardzo duża. na żadne dodatkowe pieniądze też ciężko liczyć. Wypłata po terminie całkiem często, ale zawsze jest (przynajmniej ja nie spotkałam się z sytuacją, żeby mnie albo komuś nie wypłacono pieniędzy). co prawda zawsze warto przeliczyć godziny i jakby co się upomnieć. Generalnie o ile nie bierzesz pracy zbyt poważnie i nie boisz się upomnieć o swoje - jest ok

Michał

Ceńcie swój czas i unikajcie tego miejsca. Nie warto sobie nerwów szarpać, ja chciałem spróbować i potwierdziły się tylko wszystkie najgorsze komentarze, teraz szukam innej pracy gdziekolwiek :( szkoda bo miałem taki duży zapał.

Iwona

@hohoho Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w mHotel. Jeśli możesz to podaj również stanowisko/dział, w którym pracujesz. Taka informacja może być bardzo istotna, gdyż w zależności od tego mogą bardzo różnić się warunki pracy, nawet w ramach jednej firmy.

Ok.
@Iwona 17.05.2017 09:55

Czyżby próba postępu pracodawcy? warunki w całym hotelu są takie same. Dostajesz stawkę podstawową i tyle.

Iwona

Czy możecie jako pracownicy firmy informacje na temat planowanych przez firmę rekrutacji? Jakich warunków zatrudnienia/benefitów mogą spodziewać się kandydaci?

hohoho
@Iwona 16.03.2017 10:57

Chyba poszukiwana jest recepcjonistka i menager restauracji. Jeśli chodzi o benefity to prócz możliwości korzystania ze SPA po godzinach pracy, nie ma zadnych.

majao

Czyżby pracownicy Mhotelu wystawiają pozytywne opinie, aby stworzyć dobry PR hotelowi? Na portalu do oceniania pracodawcy w dość krótkim okresie czasu pojawiły się opinie odnośnie zorganizowanych wesel. Źle to wygląda moim zdaniem.

Paulina

Super udane przyjęcie, przepięknie ubrana sala, wyśmienite jedzonko. Gorąco polecam wszystkim młodym parą, które szukają miejsca na tą najważniejszą imprezę w ich życiu. Bardzo chcemy podziękować całemu personelowi za pracę jaką wykonali podczas tego przyjęcia. Paulina z mężem.

Ania

My młodzi małżonkowie za pomocą tego wpisu, chcemy podziękować całemu personelowi M Hotelu za zorganizowanie wspaniałej imprezy weselnej. Przyjęcie weselne zorganizowane było perfekcyjnie, jedzonko bardzo smaczne a obsługa na wysokim poziomie. Bawiliśmy się do białego rana oraz całą niedzielę na poprawinach. Było super. Polecamy. Ania i Zbyszek

Weronika i Patryk

Gorąco polecam MHotel- mieliśmy przyjemność bawić się tu na własnym weselu :) Pani Organizatorka rewelacja- wszystko dopięte na ostatni guzik, przepiekna dekoracja kwiatowa sali i fachowa pomoc :) jedzenie pyszne! Dziękujemy i pozdrawiamy całą załogę MHotel

mj

Wydaje mi sie, ze szukaja. Jakis tydzien temu widzialem ogloszenia.

Alek

Pracowałem jako kelner na imprezach w mhotelu, wszystko było ok, my wykonywaliśmy swoje obowiązki dobrze…

Stiv

Sama piszesz, że dania były serwowane na talerzach. Czego się spodziewałaś? Że przy 120stu osobach każdy dostanie w tym samym momencie? Może i by tak było, gdyby w hotelu mieli 120stu kucharzy i tyle samo kelnerów. Nie popadaj w paranoję. Poza tym to forum, na którym ocenia się pracodawcę, a nie organizację wesela czy innego bankietu.

Manager Hotelarstwa
@Stiv 28.08.2016 19:00

Aby ocenić pracodawcę wystarczy przeanalizować jak organizuje imprezę dla swoich gości i w taki to oto prosty sposób okaże się jak traktuje swoich pracowników. Oczywiście książkowe standardy są bardzo ważne, niemniej jednak stanowią jedynie bazę wyjściową i tak np.: przy przyjęciu zasiadywanym, bufetowym na jednego kelnera przypada 20 gości, w przypadku menu serwowanego: 1 kelner przypada na 12 osób. Przy ustalaniu ostatecznej ilości należy brać również pod uwagę doświadczenie z organizacji wszelkiego rodzaju imprez w przeszłości. Tylko połączenie tych dwóch elementów gwarantuje powodzenie imprezy. (proszę sprawdzić normy w literaturze fachowej). Uczeń 3 klasy szkoły podstawowej bez trudu obliczy, iż dla przyjęcia serwowanego dla 120 osób potrzeba minimum 10 kelnerów. Biorąc pod uwagę również to, iż większość kelnerów jest rekrutowanych z " łapanki" i nie mają żadnego doświadczenia to zaryzykuję nawet liczbę 12-13. A to z tego powodu, że większość dobrych fachowców w tej dziedzinie pracuje w renomowanych hotelach zagranicznych w Polsce lub co bardziej mobilni w DE lub UK. Myślę, że zamawiający powinni troszkę dowiedzieć się o normach przy organizacji przyjęć i domagać się tego w umowie, pod rygorem kary umownej.

Annnna

Ja pracowałam w mhotelu i nie pamiętam by ktoś pracował na czarno. Wszyscy mieliśmy umowy i wypłacone pensje. Czysta ludzka i chyba polska zazdrość Pracuje i prowadzi kilka innych firm to jeżdzi czym chce i na co Go strać. Proste....

Stefan

Na tle korporacyjnych hotel to tam jest super

robertus

Nie jest źle, pracowałem w różnych hotelach bywało różnie. U nich wytrzymałem 3,5 roku to i tak najdłużej ze wszystkich moich miejsc..

annnna

Dyrektora nie ma, praca może być...

Janusz

Ja pracowałem w mhotelu 1,5 roku, stały zespół na kuchni świadczy o tym wyśmienite jedzenie, wynagrodzenie do 10-go na koncie, nieporozumień z przełożonym nikt z pracujących tam ludzi nie miał a napewno nie z właścicielami. Prezesowa to przesympatyczna miła kobieta a Prezes bardzo konkretny i rzeczowy szef. Reszta załogi to młodzi fajni ludzie. Fakt hotel czyny cały czas w niedziele i święta - taka branża, taka praca.

Beata

A mi tam się dobrze pracowało w mHOTEL i miło wspominam współpracę. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - jak to mówią! Wydaje mi się że czasem też trzeba być krytycznym wobec samych siebie ... od tak nikt nikogo za mojej kadencji stamtąd nie zwolnił. Łatwo nie jest bo każdy pracodawca ma wymagania i trzeba się dostosować ale bez przesady Mi też posiłków pracowniczych brakowało ale co poradzić ...

Kamcia

Jak czytam te opinie to uważam że są to wypociny rozżalonych osób które musiały szukać innego pracodawcy. Tak się jakoś dzieje że nowej pracy te osoby szukają z własnej winy, braku zaangażowania lub złego prowadzenia powierzonego im stanowiska. Często w hotelu pracują osoby młode, dla których jest to pierwsza praca, ludzie Ci nie radzą sobie ze sztywnymi regułami i zasadami. Jakoś pozostałe osoby trzymają się tu od wielu lat i każdy jest zadowolony z warunków pracy ... Ja mam zupełnie odmienne zdanie o tej pracy, oczywiste jest że nie ma tak że wszystko jest idealne ale nie mogę złego słowa powiedzieć o M Hotelu

Jam Jest

A może byś tak przeczytał, co jest napisane powyżej, zanim zadasz głupie pytania?

duszek1999

(usunięte przez administratora) Znowu szukają - dziś jest ogłoszenie na recepcjonistę. Nie polecam nikomu. Zarabiasz najniższą krajową/godzinę, a za imprezy do białego rana nie dostajesz nawet złotówki. Enjoy.

Zostaw opinię o mHotel - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mHotel