Grosik

Działdowo

Opinie o Grosik

ymaio

no i jest nowa oferta! na stanowisko jako Sprzedawca w sklepie, ale szczerze mówiąc nie ma w niej zbyt wielu szczegółów, a nawet podstawowych informacji takich jak wysokość wynagordzenia. Wydaje mi się, że niewiele osób tutaj aplikuje, ale szukają raczej sprzedawczyni.

grażynkaX

pisaliście że firma grosik już nie istnieje, to bardzo ciekawe ale chciałam sobie to na własną rękę sprawdzić i zweryfikować, niestety nie potrafię w internecie znaleźć właściwych informacji na temat upadłości firmy. szkoda że ewentualnie nastąpiło to w momencie gdy zamierzałam się zapytać u nich o pracę

dusigrosz

Grosik chyba istnieje, w internecie żadnej informacji o ich upadłości albo likwidacji znaleźć nie mogę a więc wierzę w ich egzystencję, chociaż cicho jakoś o nich. wiele lat robiłem na kasie w marketach, może i w grosiku będę próbował.ale prosze odpowiedzcie mi na pytanie:iloe netto się zarabia u nich i czy od obrotu jest jakaś premia?

xxxx

??????????????? - 2011-05-26 11:04:08 mam nadzieje ze to sie skonczy bo zenada i wstyd nie wspomne o ludziach którzy tam nadal pracują bez wynagrodzeńpan W to skończona obleśna świnia. Na szczęście kilka lat temu odeszłam i wyciągnęłam co mi się należało. Nie żal mi go, zasłużył sobie.

???????????????

?

i kto tu ma racje?co bedzie dalej z grosikem?zamkna czy ktos przejmie interesy pana [usunięte przez moderatora]?

co za brednie..i tłumaczenie..jak ktoś ma trochę honoru i odrobine szacunku dla innych ogłosiłby bankructwo zamknął\"biznes\" rozliczył wszystkich..a tak czekanie na \"cud\" wpędziło Go w to co..niestety wiele osób odczuwa..a ona co wygrzewa się może na słoneczku i ma wszystkich głęboko w..!! Uczciwi ludzie świadectwa pracy nie mogą sie uprosić..nie mówiąc o zaleglych urlopach i wynagrodzeniach, kto w XXI wieku słyszał o tym co w tych sklepach sie dzieje...Żadne wytłumaczenie..jak sie chcialo miec interes to trzeba tez umiec go zakonczyc..przykre ale prawdziwe...to tyle na temat pracodawcy sieci \"grosik\".

ja

ludzie przeciez od zawsze tak nie jest,kazdemu moze sie noga powinac

murzyn

normalnie sie pracuje żeby zarabiac ale w grosiku sie pracuje za darmo tak sobie zeby jakoś czas spędzic w zyciu i sie nie nudzic czy na jakieś randki chodzic/?????taki sobie wolontariat a jak nie pasuje to won wynagrodzenia przyjdą przelewem tradycyjnie .

ja

a kto mu tak źle życzy,co on wam zrobił,złym szefem był?nie podoba się to zwolnij się,nie tylko on upada w Działdowie,ale jak to u nas jest najlepiej kopie się leżącego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ciekawska

a wynagrodzeń nadal nie ma ,w sklepach pustki a pracodawcy nieuchwytni miejmy nadzieje na cud a jak nie kończ Waść i wstydu oszczędż

?

i bedzie ten cud

czarny murzyn

ciągnie wszystkich tych ktorzy nie zdązyli uciec i siedza w oczekiwaniu na cud i zalegle wynagrodzenie

kogo ciagnie za soba?nie powiodło mu sie i tyle,

tragedia nikt nie panuje nad niczym , brak wynagrodzenia ,urlopów facet tonie ale czemu ciagnie reszte za sobą ?

Zostaw opinię o Grosik - Działdowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grosik