CALLCENTERGROUP SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o CALLCENTERGROUP SP. Z O.O.

egg

odradzam! praca na sprzedaży dla plusa i polsatu, w pomieszczeniu typu opuszczona biedronka. duży hałas, duszno, niewygodne fotele i nieegonimicznie ustawione komputery - laptopy. niskiej jakości słuchawki, dodatkowo grzeją i gniotą w uszy. beznadziejne przygotowanie firmy - trzeba czytać ofertę z kartki która posiada liczne błędy gramatyczne i ortograficzne, uzywać idiotycznych zwrotów i argumentów aby przekonac klienta do sprzedaż słabej oferty, czasami nawet gorszej niż klient ma obecnie. często się zdarza że się traci umowy bo produktu nie ma na magazynie lub klient nie przeszedł pozytywnie weryfikacji po sporządzeniu umowy (może niech najpierw sprawdzą do kogo warto dzwonić?) ciśnienie na realizację celu. w dodatk niskie stawki. zero plusów.

Zostaw opinię o CALLCENTERGROUP SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CALLCENTERGROUP SP. Z O.O.