flow technics

Złocieniec

Opinie o flow technics

jasiu

święte słowa, trzymajcie się siwego, a będzie wam dobrze, i uwaga na jego kolegę [usunięte przez moderatora] to zabawny gość - potrafi dać czadu Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

miło było

Witam Moim zdaniem to bardzo profesjonalna firma. Miałem okazję pracować już w kilku o rozmaitych branżach (także we Flow) więc mogę powiedzieć co sądzę o FT. Odnośnie zarządzania to moim zdaniem władza firmy dobrze wie co i jak robić żeby zarobić a przecież o to chodzi w każdej firmie. Uważam też, że dba o pracowników (jest lojalna i uczciwa). Tak jak wszędzie są ludzie lepsi i gorsi (w pracy i w relacjach międzyludzkich) ale ogólnie zarówno \"góra\" jak i \"produkcja\" to naprawdę fajni i wartościowi ludzie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i trzymajcie się FT bo nigdy nie wiecie gdzie traficie ;P

H.M.

Witam Potwierdzam z szefem trudno jest wytrzymać, gość jest wielkim cholerykiem, także praca w biurze obok jego gabinetu jest bardzo stresująca. Ludzie w biurze tego nie wytrzymują i co chwile jest nowa osoba . Chłopaki na produkcji mają lepiej bo są dalej od niego (na parterze:) dobrze mają też goście z serwisu pod warunkiem że mają wyjazdy (płaci im się za kilometry). Firma ma też swój odział w krakowie, nie wiem po co, chyba dlatego żeby szwagier szefa miał zajęcie jako jego kierownik, serwisanci tam bardzo często się zmieniają (gość tam jest strasznie upierdliwy)

Zostaw opinię o flow technics - Złocieniec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie flow technics