Calan & Associes Sp. z o.o.

Opinie o Calan & Associes Sp. z o.o.

gallanonim

Najgorszy pracodawca brak jakichkolwiek szkoleń dla pracowników, niska pensja, nieterminowość w wypłacaniu wynagrodzenia. Beznadziejna atmosfera i traktowanie pracowników jak "gówno"

Gośćar

Pracowałam w Calanie dość dawno i długo jako młoda osoba. Było ciężko jak w każdym biurze rachunkowym, a ja dopiero zaczynałam karierę w branży. Pensja była na dobrym poziomie, choć praca po godzinach bez zapłaty za nadgodziny. Od fachowców dużo się nauczyłam choć niektórzy niechętnie dzielili się wiedzą.

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Calan & Associes Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o Calan & Associes Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Calan & Associes Sp. z o.o.