Calan & Associes Sp. z o.o.
counter
2 26 18 5 1
Oleksandr Yebiewdenko Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Hej, W calan pracowalem jakis czas temu, troche posiedzialem, przez druga polowe co tam pracowalem to i tak rozsylalem CV dalej. Praca z poczatku wydawala sie przyjemna, jako asystent ksiegowego nie mialem najgorszych zarobkow, pozniej byla podwyzka i dalo sie wyzyc. Niestety nie bylo zadnych szkolen, w intrawebie byly „procedury” ktore i tak byly przestarzale, jak chciales sie czegos nauczyc to niestety sam, byly niektore mile osoby z ogromnym stazem co udzielaly pomocy ale niestety reszta zlewala temat. Wiec albo byles kumaty i sam sie czegos nauczyles albo klepiesz cos bez sensu, aby zrobic, bez zrozumienia. Bezposrednim przelozonym byl ukrainiec(bardzo lubie ludzi z tego kraju jak cos :) ) ale niestety z nim byl problem, chcess isc na zasluzony urlop?”na ukrainie dopiero po roku pracy mozesz isc na urlop”, robiles cos za szybko? Byly pretensje. Przepracowales 8H i idziesz do domu a cos jest do zrobienia?”Ty zawsze wychodzisz jak jest praca”. No super, nadgodzin nie bylo, a z odbiore godzin/dni tez byl ogromny problem bo „ale jak to wczesniej wychodzisz??!?”. Niestety w tej firmie jak pracowalem byl czysty (usunięte przez administratora) albo sie dales szefowi z ukrainy, albo jak miales rozum to toczyles wojny, ktorych z reszta Ty nie zaczynales. Rozmowa z szefem calej firmy nic nie dala, bo niestety jego „najlepszy kierownik” byl nietykalny, wiadomo czemu, siedz cale dnie w pracy za te same pieniadze :) Tez nie milo sie slyszy ze wszyscy polacy to nieroby, slyszalem jak ze swoja zona o tym rozmawial, ukrainski na takim poziomie znam :) Awans? Za moich czasow nie bylo czegos takiego, rob rzeczy ksiegowego za te same pieniadze. Jak jednak dalej chcess sie zatrudnic, to wiedz ze jest problem z umowami(UoP), rekordzistka ktora pracowala chyba 7miesiecy dostala umowe dopiero jak dostala swiadectwo pracy, takich osob bylo kilka, ja umowy mialem prawie na czas, ale CODZIENNIE musialem sie o nie upominac. Ogolnie czegos nowego mozess sie tam nauczyc,najgorzej nie zarobisz, ale czy warto zeby nabyc depresje i nerwice? Mysle ze nie, kazdy dzien byl katorga, cale szczescie byl mlody zespol ktory jakos ratowal sytuacje. Nie polecam.

xyz Nowy wpis

Nie polecam. Ludzie są traktowani z góry, szefostwo nastawione na zysk. Ciężko tu mówić o jakiś standardach działania czy kulturze organizacyjnej. Atmosfera nerwowa, pracownicy chodzą zestresowani. Mikrozarządzanie 100%. Płaska struktura, brak możliwości rozwoju. Niska płaca.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Wiecie może czy w Calan & Associes Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Jakie są warunki zatrudnienia w Calan & Associes Sp. z o.o.?

Ymm Nowy wpis
@Pytanie

Słabe, nie polecam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Opinia

Calan & Associes Sp. z o.o. to według mnie bardzo dobry pracodawca. Pracuje tu już jakiś czas, ludzie w firmie są w porządku, atmosfera koleżeńska, jest szansa rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Czy często w firmie Calan & Associes Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Luis
@Pytanie

Unikać tej Firmy bardzo złe traktowanie ludzi ,całkowity brak szacunku

Sosa
@Luis

Firma rodem z lat .90, generalnie opiera swoj biznes na sciemie i wciskaniu kitu i tak juz pozyskanym "klientom" o francuskim rodowodzie. (usunięte przez administratora) chyba ze ktos lubi ekstremalne doznania w pracy biurowej.

Smith
@Sosa

Jakich kitow? Rozwin swoją myśl.

Rafał
@Smith

Ja też nie bardzo zrozumiałem co Sosna miał na myśli pisząc swój komentarz. Pracujesz w firmie i mógłbyś dodać obiektywną i merytoryczną opinię o zatrudnieniu? Szczególnie interesuje mnie poziom wynagrodzenia, więc czekam na Twój komentarz.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 468 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Calan & Associes Sp. z o.o.?

Fu

Nie polecam. Bardzo złe traktowanie pracowników.

Maria
@Fu

Twoja wypowiedź jest bardzo ogólna. Może podasz nam szczegóły swojej wypowiedzi. Na wątku jest mało opinii przez co nie jesteśmy w stanie stwierdzić co w firmie jest plusem a co niestety sprawia, że pracownicy źle czują się w miejscu pracy. Czy złe traktowanie pracowników jest przyczyną rotacji? Wiele osób poszukujących pracy odwiedza forum w celu sprawdzenia opinii o pracy w firmie. Wasze wypowiedzi są dla nich bardzo ważne.

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w firmie Calan & Associes Sp. z o.o.. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

gallanonim

Najgorszy pracodawca brak jakichkolwiek szkoleń dla pracowników, niska pensja, nieterminowość w wypłacaniu wynagrodzenia. Beznadziejna atmosfera i traktowanie pracowników jak "gówno"

Gośćar

Pracowałam w Calanie dość dawno i długo jako młoda osoba. Było ciężko jak w każdym biurze rachunkowym, a ja dopiero zaczynałam karierę w branży. Pensja była na dobrym poziomie, choć praca po godzinach bez zapłaty za nadgodziny. Od fachowców dużo się nauczyłam choć niektórzy niechętnie dzielili się wiedzą.

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy Calan & Associes Sp. z o.o.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Calan & Associes Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Calan & Associes Sp. z o.o.