Piotr i Pawł

Wrocław

Opinie o Piotr i Pawł

zawiedziona

Witam,Piotr i Paweł spada na psy:( wybierają na zastępce szefa rejonu kobietę po zawodówce i to po krawieckiej,która dobrze dodawać nie umie i do zamówienia towaru każdego woła,bo nie wie co wcisnąć jak się zalogować.Ale jak się chodzi i podpierdziela na ludzi.To tak jest:(ŻENADA... PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A ludzi studiują zaocznie czy maja średnie i dalej zapierdzielają jak w obozie i to za 1400 zł,bo odkąd kierownik sklepu się zmienił to i pensja poszła w dół.

Zostaw opinię o Piotr i Pawł - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piotr i Pawł