GLS Poland

Legnica

Opinie o GLS Poland

Oki

Hej mam pytanie chciałbym zatrudnić się w tej firmie powiedziano mi że zarobki nie spadają niżej niż 2500 na rękę :) to prawda ? Jak wyglądają realia tej firmy :)

nik

Brak kontaktu z kurierem, brak możliwości zmiany godzin dostawy, obsługa w ParcelShop już chyba nie może wysłuchiwać skarg bo tez niemiła.

Edward

Beznadziejna firma nie jest w stanie dostarczyć przesyłki na czas, kurier ordynarny i mający złe podejście do pracy.

Czarny

Witam jak dostać się do GLS na kuriera, są przyjecia do pracy ? Pozdrawiam

Jel

Nie POLECAM kurier wulgarny i brak chęci doręczenia paczki prosiłem aby poczekał 10 minut nie ma czasu, ok podjadę po paczkę nie wie gdzie jedzie co to jest kpina oni dla nas czy my dla nich kto tu komu płaci. Mamy płacić i płaszczyk się przed wulgarny nastolatkiem.

vhn

ja też @ośka. Pierwsze słysze o takiej firmie kurierskiej

w o c

Straszne oszustwo ta firma i brak wlasciwych ludzi kurierzy daja przesyłki nie wlasciwy osoba masakra i w dodatku ,,, az szoda slow oszusci i nic wiecej!!!!!!!

Nowak

Całkowicie sie zgadzam ! Banda oszustów, kurier miał przyjechac w poniedziałek odebrac ode mnie paczka ale jak to oznajmił 'PRZEOCZYŁ JĄ' GLS Legnica to żart a nie firma kurierska !

adik

oszusci umawiaja sie z ludzmi a robia zupelnie co innego

Zostaw opinię o GLS Poland - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLS Poland