Vigo Akwarystyka morska i słodkowodna

Lublin

Opinie o Vigo Akwarystyka morska i słodkowodna

Marf

Bardzo bardzo solidna firma, jestem w szoku, ale Vigo Akwarystyka morska i słodkowodna bardzo mi pomogła z oczkiem wodnym i akwariami, polecam z całego serca, pracownik też mi opowiedział, że jest dośc dobrze

Słowa kojarzące się z Vigo Akwarystyka morska i słodkowodna (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... średnia. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Vigo elastyczne godziny pracyAkwarystyka morska i słodkowodna: Najbardziej nie podobało mi się w Vigo poprzedni wlasciciel Akwarystyka morska i słodkowodna:

Zostaw opinię o Vigo Akwarystyka morska i słodkowodna - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vigo Akwarystyka morska i słodkowodna