Opinie o Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Katowicach Radio Katowice S.A. w Katowice

Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Katowicach Radio Katowice S.A.
1 1 9 5 1
Pytanie Nowy wpis

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Katowicach Radio Katowice S.A.?

Marek Nowy wpis
@Pytanie

Umowa o dzieło i groszowe wypłaty :)

Czarek Nowy wpis

Może słyszał ktoś czy firma rekrutuj aktualnie pracowników?

Izabel Nowy wpis

To forum nie służy do oceny programowej radia a jedynie do wystawiania opinii przez pracowników.

Magda

Beznadziejny program na lato 2019. Np teraz godz. 21 program ekonomiczny . Pomyłka. A wcześniej program muzyczny beznadzieja.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Katowicach Radio Katowice S.A.?

maciek

Z pewnością nie polecam żadnemu studentowi odbywania tam praktyk lub stażu. Prowadzący te praktyki studenckie dużo mów (bajkopisarz) i i obiecuje, a ostatecznie nic z tego nie wychodzi (na dalszą współpracę nie ma szans). W samym radiu atmosfera słaba, choć pracują w nim od lat jedni i Ci sami ludzie, i raczej zażarta walka o każdy grosz niż pomoc drugiemu i rozumienie. Oczywiście umowa o dzieło i stawki za materiały więc szału nie ma i pewnie nie będzie. Ogólnie nie polecam.

Tak11Nie

Lucyna
@maciek

Pan dyr. P.O. wykasował wszystkie dobre audycje z lata tylko swoją zostawił beznadziejna. Popołudniowe audycje fatalna gadanina bez znaczenia ,.Trzeba wrócić do ramówki wakacyjnej.

Tak2Nie

Asia
@maciek

Potwierdzam! Praktyki są słabe i kończą się nawet po 2 tyg., choć mają trwać 4 tyg. Współpracownicy radia raczej niechętnie są nastawieni do stażystów, nawet z UŚ i raczej zależy im na dowalaniu młodym, niż rzetelnej nauce i pokazania plusów dziennikarstwa. Nic wielkiego się nie nauczycie, a etatów i tak nie ma.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Katowicach Radio Katowice S.A. - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Katowicach Radio Katowice S.A.