Opinie o VIGO-Ortho Polska sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VIGO-Ortho Polska sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VIGO-Ortho Polska sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Paula Nowy wpis

Hej. Chciałabym przyjąć się na magazyn ale widzę tylko stare ogłoszenie. W ogłoszeniu jest informacja, że praca jest od poniedziałku do piątku, co mi bardzo odpowiada. Zdążają się pracujące soboty ??

Janusz

Ktoś miał do czynienia z firmą ostatnio? Dawno nikt tu się nie udzielał, trochę to dziwne... pisaliście wcześniej o marnym wynagrodzeniu, jak jest na tą chwilę?

Przecinek Nowy wpis
@Janusz

Wynagrodzenie dalej fatalne, a z firmą coraz gorzej. Przez połączenie spółek z Niemieckim Wielorybem staje się jedną wielką korporacją. W ostatnich czasach bardzo liczne zwolnienia, około 2/3 pracowników na miesiąc. A sama myśl o zmianie pracy wisi nad wieloma pracownikami…

Honorata Nowy wpis
@Przecinek

zawsze mi sie wydawało ze połaczenia firm sa po to by wprowadzac jakies zmiany ale na lepsze a po twoim poscie wrecz jest odwrotnie... czemu sa te zwolnienia, firma nie ma tylu klientow by oplacic pracownikow czy jak, po zwolnieniu beda zatrudniane nowe osoby ?

Małpa Nowy wpis
@Honorata

Fatalne podejście do pracownika, bardzo duża presja i ciągłe dokręcanie śruby, kwartalne rozmowy polegają głównie przekazaniu informacjom typu "szybciej, więcej". Kompletny brak słuchania zdań pracowników. Brak możliwości rozwoju i bardzo upodlająca pensja. Bardzo ale to bardzo wiele zwolnień w ostatnim roku na każdym szczeblu. Obecnie firma to OttoBock, który na rynku ortotyki ratuje się bardzo nieeleganckimi zagraniami

Pracownik vigo

Jako firma to jedna wielka porazka. Zmiana podejscia z pacjenta na klientka, żenując. Nie doscyc tego ida na masową produkcje, coraz tansze materialy z ktorych wykonany jest sprzet, co za tym idzie gorsza jakosc. Zwracajac na uwage w szczegolnosci na strone prawna rowniez. Ludzie tam pracujacy nie maja uprawnien do wykonywania tego rodzaju sprzetu. Poniewaz aby moc wykonywac taki sprzet trzeba miec tytul technika ortopedy, a w Vigo jest kilka takich osob. Reszt, a przepraszam wiekszosc tzn. ludzie na produkcji jak i osoby pracujace z pacjentem nie maja do tego uprawnien. Na dodatek wiecej ludzi rzadzacych niz pracujacych. Tylko patrzac na cyferki i non stop mowia, ze za malo robisz. Jeszcze pensja taka, ze plakac sie chce, a obiecuja zlote gory. Doslownie (usunięte przez administratora)

KIK20
@Pracownik vigo

Faktem jest, że ostatnio jest więcej rządzących niż wymagałaby tego sytuacja... A od Twojej opinii trochę minęło. Co do specjalistów - myślę że tu zaszła zmiana. Pracują z pacjentem osoby wykwalifikowane. Peotetycy mają odpowiednie kwalifikacje by pełnić swoją funkcję. Produkcja - osoby chcące pracować, zdolne, pomocne, wykonują pracę im zleconą. W każdym dziale jest osobą odpowiedzialną za swój "sevment" czy robią to dobrze czy źle - nie mi oceniać. Wypłaty... Nie najniższe ale i nie za wysokie, skoro ludzie dorabiają na kolejnym etacie.

Irek

Warto aplikować? Jaką macie atmosferę?

Kik20
@Irek

Atmosfera w pracy zależy od pory miesiąca, roku albo sytuacji na produkcji względem "wyrabiania się z terminami". Na koniec roku, raczej napięta - inwentaryzacje, napięcie w księgowości, raporty etc. Stosunki między pracownikami raczej koleżeńskie, z szefostwem jesteś na "Ty". W większości czasu miło, sympatycznie, integracja. Taka "druga rodzina". I jak w każdej rodzinie - raz na wozie, raz pod.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w VIGO-Ortho Polska sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Wiki

Jakie są warunki zatrudnienia o ile w ogóle firma potrzebuje nowych ludzi?

gość
@Wiki

Kilka dni temu zakończyla się rekrutacja na jednym zportali. Nawet nie zadali sobie trudu, żeby otworzyć wysłane aplikacje. Jakies pytania?

Elżbieta
@gość

Rozumiem, że aplikowałeś do VIGO-Ortho i jeszcze nie dostałeś odpowiedzi. A jakie stanowisko pracy Cię interesuje? Daj znać, dzięki.

Kik20
@Wiki

Jak chcesz rekrutować na produkcję - najlepiej stawić się osobiście w oddziale w Łodzi i z marszu bez mała wejść na rozmowę z kierownikiem. Kierownik produkcji - spoko facet. Czy są przyjęcia? Zapotrzebowanie chyba jest zawsze... Co do stanowisk na wyższych szczeblach - kto ma się dostać to się dostanie. Jak wszędzie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.?

Vlad

Zależy jakie stanowisko. Możesz nie doczekać do takiej umowy.

On Ona

Nie dajcie się nabrać. Szkoda czasu i nerwów.

Nie polecam. Praca niestała i niepewna.

Z całego serca nie polecam pracy w tej firmie. Nie ma nic gorszego niż zagraniczna firma zarządzana przez polaczka.

Donek

Wszyscy są specjalistami we wszystkim? Firma dobra więc wymagająca i nie każdy może tu dostać pracę.

nowy

Osoby odpowiedzialne za rekrutację - brak profesjonalizmu i empatii, mam nadzieję, że wiedzą co to jest empatia i profesjonalizm

Wspaniała atmosfera i rewelacyjne osoby oraz profesjonalna obsługa polecam

Azazel

Zarobki kiepskie. Tą stawkę którą ustalicie na rozmowie kwalifikacyjnej i przejdziesz po roku/dwóch na umowę na czas nieokreślony będziesz mieć do końca swoich dni. Co roku jak będziesz grzeczna/y podniosą Ci o 125 zł brutto. Lojalki!!! Zarząd jest niekompetentny i na niczym się nie zna. Nie ma możliwości awansu. Nie dopuszczą nikogo kompetentnego do koryta. Doświadczony Technik zarabia 2500 netto, a Ortotyk 3500 netto. Niejasny system premiowy. Wygórowany target. Przy wyliczaniu premii oszukują. Na święta 1000 netto zł dla każdego pracownika. Szkodliwe warunki pracy! Pyląca maszyna cnc która obrabia MDF i piankę poliuretanową. Kancerogenne opary unoszą się po całej firmie. Atmosfera wśród pracowników wesoła. Może nowy niemiecki Pan który kupił w ostatnich dniach Vigo wyrzuci 7 osób z najwyższych szczebli to wtedy będzie dobrze. Bo zespół mamy zgrany i poradzimy sobie bez nich. Dzień jak co dzień. Polecam dla starszych osób gdy brakuje im paru lat do emerytury lub dla inwalidów. Młodzi ambitni, kreatywni, omijajcie Vigo z daleka!!!

@Azazel

Pracuję tu dluższy czas, jest mi tu OK i wcale nie uwazam siebie że jestem nie ambitna, niekreatywna, do emerytury troche mi brakuje, a inwalida też nie jestem. Podwyzkę dostawałam zawsze większą i to co roku. Zabierz kolego swoje opinie tam gdzie odchodzisz.

W Polsce stosunkowo młoda firma ok (10-15 lat), od niedawna zatrudnia ok 100 osób. Praca różnorodna od biurowej po fizyczną. Specjaliści obsługujący pacjentów są w ścisłej współpracy i bardzo koleżeńskich relacjach. Podobnie sytuacja wygląda na "produkcji", rzadko zmieniająca się kadra, oprócz kilku stanowisk technicznych. Wszystkie osoby będące w kontakcie z pacjentem mają pracę stresującą, ze wzg na specyfikę klienta i jego niepełnosprawność. Firma wciąż się rozwija, szkoli swoich pracowników, szuka nowych rozwiązań. Praca dla osób ambitnych, kreatywnych, koleżeńskich, asertywnych.

Gosc

Jest naprawdę ok, wynagrodzenie w relacji do wymagań również ok, czyli pensja może nie najwyższą, ( ale też nie najniższa)), ale praca na spokojnie. Nikt nad człowiekiem nie stoi i nie pogania . Mozna się sporo nauczyć. Atmosfera ludzka szanuja człowieka - pierwszy raz jestem z szefami na ty :) z 2 lata temu było gorzej.

Natalia
@Gosc

Z twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolony z pracy dla tej firmy i pozytywnie oceniasz ostatnie zmiany w firmie. Napisałeś, że satysfakcjonuje Cię wynagrodzenie. Czy mógłbyś napisać, ile w tym momencie wynosi podstawowe wynagrodzenie dla nowych pracowników?

Benek

Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy?

Zuzia

VIGO-Ortho to dobry pracodawca. Niestety nie każdy dotrzymuje kroku i musi odejść!!

jaś
@Zuzia

szalone tempo Vigo :D szkoda że nie jeżeli chodzi o termin realizacji zamówień

nie polecam

Pracownik nie jest tam dobrze traktowany, i nie chodzi tu tylko o marne wynagrodzenie. Osoby rządzące nie nadają się do tego. Najgorsza firma w jakiej było mi dane pracować.

czemu nie?
@nie polecam

a w ktorym oddziale pracowałeś? moja znajoma tam pracuje (w Lodzi) i ogolnie jest zadowolona, głównie z atmosfery, z wynagrodzenia faktycznie mniej. dlatego myślę, żeby tam wysłać cv...co do kierownictwa, to słyszałem, że jest tam może jedna sensowna osoba rządząca, ale reszta nie przeszkadza i ludźmi nikt nie pomiata i to mnie akurat zachęca

@nie polecam

Czyli nic się nie zmieniło, w Warszawie to samo co w reszcie oddziałów : marne wynagrodzenie i praca ponad miarę. Firma zamiast się zreformować woli nadal szukać nowych (naiwnych) pracowników.

Zamiast narzekać, działać
@szukanie naiwnych trwa

Jak tak źle, to czemu tam nadal pracujesz? Pytam niezłośliwie, ale nie rozumiem tych wszystkich wylewających pomyje na obecnego pracodawcę (ogólnie na Goworku), a jednak nie zmieniających pracy. Nielogiczne to dla mnie, nikt na siłę nikogo nie trzyma.

koteczek

To samo w Warszawie marna pensja i roboty do oporu. A firma nadal szuka nowych naiwnych do pracy.

Ano

Płace poniżej grubo średniej krajowej, ludzie zajechani pracą. Pacjent został klientem.

były
@Ano

pacjent to cena:)

Zostaw merytoryczną opinię o VIGO-Ortho Polska sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VIGO-Ortho Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.?

VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Rudzka 102
    93-438 Tarnowskie Góry

VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.