Zakład Produkcji Odzieży SASKA Zbigniew Sadowski

Wrocław

Opinie o Zakład Produkcji Odzieży SASKA Zbigniew Sadowski

JR

UWAGA ! SASKA to nieuczciwy kontrahent, nie spłaca zaciągniętych zobowiązań. Od dawna nie płaci nam za dostarczone tkaniny. Zobowiązanie na dzień 31 grudnia 2014 r. wynosi 66.514,18 PLN (słownie: sześćdziesiąt sześć tysięcy pięćset czternaście 18/100). Zbigniew Sadowski ZPO uporczywie uchyla się od spłacania zobowiązań finansowych. Jesteśmy w posiadaniu długiej listy Wierzycieli, których rodzina Sadowskich oszukała.

Podzie się wrażeniami z rekrutacji w firmie Zakład Produkcji Odzieży SASKA Zbigniew Sadowski. Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Zakład Produkcji Odzieży SASKA Zbigniew Sadowski - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji Odzieży SASKA Zbigniew Sadowski