sara beauty

Puławy

Opinie o sara beauty

Ada

Dokładnie, to, że ceny są wysokie, uzależnione na pewno jest od składu kosmetyków. Według mnie branża jest zbyt szeroka, i są firmy, które muszą się czymś wyróżniać.

PLVY

Duży wybór, pomocne dziewczyny ( ładne dodatkowo ). Trochę drogo

amelia

ja tez sie nie zgadzam z wyzej wymienionym panem!!! dziewczyny sa R E W E L A C Y J N E ! najlepsze ekspedientki w calych pulawach :) i na pomoc mozna zawsze liczyc. i kazdy kto tam byl potwierdza i mowi to samo wiec..ja nie wiem gdzie pan byl:) buziaki dla dziewczyn, znalazlam dzieki wam swoje perfumy!! :)

Zupełnie się z Tobą, nie zgadzam, robię tam zakupy często i zawsze mogę liczyć na pomoc...

Jurek

Obsługa fatalna , wczoraj chciałem kupic perfumy żonie, nie kupiłem.. tzn. kupiłem gdzie indziej. Pozdrawiam dziewczyny.

Zostaw opinię o sara beauty - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sara beauty