Grudnik-centrum instalacji sanitarnych

Opinie o Grudnik-centrum instalacji sanitarnych

zniesmaczony

Nie polecam tej firmy raczej unikać szczególnie jakieś większe tranzakcie lubią mieszać towary lepsze z gorszymi gorsze z lepszymi. Strach sprzedawać, strach kupować, nawet robiąc komuś przysługę po znajomości.

piotr

Jeśli ktoś jest kreatywny albo ma lepsze pomysły to odpada z firmy jeśli chce za dużo zarobić- wyrolują go tak czy inaczej. Omijać grudnik z daleka.

warbud

To takie dziwne ze towar jest dokładnie ten sam co można zamówić w katalogach w każdym innym punkcie których jest wiele tylko w grudniku kosztuje dwa razy tyle. nie opłaca się u nich kupować jeśli ktoś uważa że maja coś więcej niż inni to ja mu to załatwię taniej bez problemu. Wszędzie można kupić taniej.

Tobiasz

To prawda cwaniaki nad cwaniaków i frajerstwo chyba sanpol był lepszy. Nie polecam grudnika i nic z nim. Omijać z daleka.

Ruzweld

To prawda potwierdzam, wiele u nich przepłaciłem a byli w końcu moim dostawcą towarów. Teraz żałuję mogłem mieć dużo lepiej u innych dostawców.

Bony

Jak wyglądają zarobki i premie w Grudniku Warszawa ?

Samson

Firma oszustów mają zły towar Jeżeli kto [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podobne do czegoś dobrego sprzedaje to tak już jest Opinię wydaje jako ten który korzystał z ich towarów oszuści i to za wysoką cenę dużo drożej i gorzej niż w zwyczajnej castoramie czy sieci practicer

@Dobry 07.02.2017 20:16
Człowieku jeśli produkty sprzedawane w Grudniku porównujesz do produktów w Castoramach i inych tego typów stworów to co się d...

wcale nie są lepsze są gorsze i nie wciskaj mi kitów

@Dobry 07.02.2017 20:16

produkty sprzedawane w grudniku typu rury odpływowe z gumowymi elementami często leżące po dwadzieścia lat w warunkach zewnętrznych nie są już dobre jakościowo Towary kupowane w dużych ilościach od producentów które mają niską cenę piece kupowane w dużych ilościach i typowe zawyżanie ceny polegające na kilku słowach marketingowych i naklejce oraz wielu handlowcach tak zwanych sprzedawców kitu. Cytat:" Moje w grudniku jest lepsze niż inne." Czy wiecie że sam Grudnik, właściciel połowy firmy nie zaopatruje się w grudniku tylko w castoramie.

marcin

Zawsze można spróbować @sowa teraz szukają handlowca terenowego w różnych lokalizacjach ale może i staż się znajdzie

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Grudnik-centrum instalacji sanitarnych na naszym forum. Wiele osób liczy na twoją pomoc i opinię.

Zostaw opinię o Grudnik-centrum instalacji sanitarnych - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grudnik-centrum instalacji sanitarnych