molexknutsen polska

Wyszków

Opinie o molexknutsen polska

on

oooo to fakt to często powtarzane zdanie " w Chinach, to ludzie za miskę ryżu pracują" no i jak widać drugie Chiny w Wyszkowie są

spr1

tak no masz rację firma w której jeżeli nie podlizujesz się to nic nie zyskasz , bez szans na przyszłość , ludzie niedoceniani a na partaczy nikt nie zwraca uwagi no cóż gdzie kota nie ma tam myszy harcuję taka firma nigdy nie ma przyszłości . Zwolnili Kierownika za [usunięte przez moderatora] ale to nie on rzucał radiem i je deptał, kloł na ludzi . To raczej jemu się oberwało nie raz .Jak chcesz pracować za przysłowiową miskę ryżu to właśnie praca dla ciebie .

Zostaw opinię o molexknutsen polska - Wyszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie molexknutsen polska