Staler Market

Bydgoszcz

Opinie o Staler Market

witos

no to prawda, co jednak nie zmienia faktu, że firma również jest ok i dba o swoich nowych pracowników. niedawno teraż elektryka-automatyka szukali ale o osobę znającą się na dziale utrzymania ruchu wcale nie tak łatwo

Stal

jak mogłeś widzieć warunki? Opanuj się człowieku! w ogłoszeniu pisze się oczekiwania jakie stawia pracownik a nie warunki dla pracownika. Nie zapomnij, że to Ty aplikujesz i to Ty masz się starać! Najniższa krajowa i tyle!

Klient

Czy ta nowa pani kierownik ma jakieś pojęcie? Ona się nie zna na niczym. Powoli klienci odwracają się od tego składu. Było rodzinnie a jest nieprzyjemnie. w dodatku nie można pogadać o stali bo ona nic nie wie co się dzieje. Co to jest? Zacznę wracać do Stalexu!

ph

Ceny z kosmosu, marża rzędu 25% to podstawa, przedstawiciele waleni na każdym kroku, wypracowywałem minimum ok. 50 tyś marży miesiąc w miesiąc, dostawałem 400-500 zł premii, podstawa 1300. Jak tu się traktuje ludzi to niesłychane. Tylko ci przy korycie się nachlają.

Polecam firmę Staler Market w Bydgoszczy! Mają przystępne ceny stali, poza tym bardzo miła obsługa. Negocjacje handlowe z ta firmą to czysta przyjemnośc!

Zostaw opinię o Staler Market - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staler Market