American Restaurants Sp. Z o. o. Pizza Hut

Poznań

Opinie o American Restaurants Sp. Z o. o. Pizza Hut

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobre trochę checi łatwy awans Atmosfera i ludzie tam pracujący są naprawdę bardzo fajni Od jakiej stawki można negocjować pensję? raczej nie da się negocjować stawki Najbardziej podobało mi się w American Restaurants Sp. Z o. o. Pizza Hut: Atmosfera pracy Najbardziej nie podobało mi się w American Restaurants Sp. Z o. o. Pizza Hut: niektórzy ludzie

Zostaw opinię o American Restaurants Sp. Z o. o. Pizza Hut - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie American Restaurants Sp. Z o. o. Pizza Hut