CH Real

Szczecin

Opinie o CH Real

er

fakt zmieniaja sie..ale podjerzewam ze zatrudenie nadal mozna u nich jakies zdobyc tylko teraz to pewnie zmienila sie strona i tam trzeba bedzie suzkac

Adan

Praca w tym syfie to najgorsze co mnie w życiu spotkało olewawcze podejscie kierownictwa,pani dyrektor Serdyńskiej,która wydaje chore polecenia swoim podopiecznym i tylko w momentach wizytacji z Warszawy czy od niedawna Francji. Absurdalne chęci zysku przy mały zatrudnieniu gdyby nie serwisanci zwykli pracownicy Reala by zginęli pod natłokiem pracy za najniższą krajową .Trzeba uciekać czym prędzej a p.Serdyńska za długo już jest na tym stanowisku potrzeba świeżego i młodego spojrzenia pora na emeryturę

marian

Jaka agencja ochrony zatrudnia pracowników w Real w Szczecinie? Chodzi mi przedewszystkim o Real na Struga. Ktoś wie jakie są warunki pracy (ile godzin, jakie wynagrodzenie itp)?

hehehe pracowaÅ?em tam przez firme wynajÄ?tom jako mentendaizer wykÅ?adanie towaru na póÅ?ki i sprzÄ?tanie pracowaÅ?a tam taka pani z monitoringu ochrona niepozdrawiam was wyzywaÅ?a sie na pracownikach i pokazywaÅ?a jaka ona tam jest ważna ,i kilku jej kolegów wywalili mnie tylko dlatego ze przychodziÅ?em w różnych godzinach do pracy ponieważ niemiaÅ?em limitu godzin tylko pÅ?acone od rozÅ?ozenia towaru na póÅ?ki wiele osub z tamtond wyleciaÅ?o zacoÅ? czego niezrobili niepolecam tego sklepu nikomu real wyzwolenia galaxy

Słowa kojarzące się z CH Real solidna, profesjonalna Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo przyjaźni i zwariowani :)

Zostaw opinię o CH Real - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CH Real