Opinie o Novostrat Sp. z o.o. w Olszyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Novostrat Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Novostrat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novostrat Sp. z o.o. w Olszyna

Behapowiec

Dodano dozowniki na mydło 6 sztuk i tylko po to aby ktoś ukradł trzy sztuki Nie rozumiem pracowników Dajemy tylko dla złodzieji

@Behapowiec

Bardzo proszę nie mierzyć wszystkich pracowników jedną miarą w każdym zakładzie znajdzie się ktoś komu ręce się lepią do wszystkiego tego się nie uniknie. Jak dla mnie to mydło nie musi być w dozownikach wystarczy butelka bo na stołówce jest dozownik ale bez mydła

A

O to chodzi, bo w czasie koronywirusa niestety co 2 dzień mydła nie ma

Abrozja
@Behapowiec

Moim zdaniem kogoś zirytował kolejny raz brak mydła. Jeden dozownik leżał w koszu. Nie pochwalamy ale ile można jak Co 2 dzień mydła nie ma. A na taką czy inną opinię sobie Pan zapracował. Np słowami nikt nie wejdzie na zakład bez szkolenia bhp. I co w poniedziałek te osoby się z tego śmiały. Czyny a nie gadga

Behapowiec

Krytyka ludzi ktorzy pracują lub pracowali w novostracie jest tak obrażliwa, że musialem wyrazić swoje zdanie. Firma płaci tysiące zlotych na środki ochrony dla pracowników Sam jeżdżę i przywoże nie patrząc na siebie i moją rodzinę tylko aby zabezpieczyć wszystkich pracowników a i tak jestem obrzucany błotem. Może ktoś jest odważny i powie co trzeba zrobic a nie tylko kłamać

@Behapowiec

Jeżeli można coś podpowiedzieć to można by zmienić płyn do dezynfekcji bo po tym robią się rany na rękach i wysusza bardzo skórę no i więcej mydła np . W stołówce nie ma nic a tam też ręce ludzie myją. To taka tylko podpowiedź .

@Oni

No i oczywiście maseczki na bawełniane.

@He

Szczerze to maseczki mi pasują. Tylko więcej mydła i zmiana dezynfekcji i będzie ok ????

@He

Osobiście mam kilka maseczek każdego typu bo chodzę w nich do sklepu i szczerze czy to bawełniana z apteki np czy chirurgiczna jednorazowa czy szyta przez krawcowa w każdej jest niewygodnie i niekomfortowo wiec jeżeli to miała by być nawet ze złota nawet będzie przeszkadzać . To jest moje zdanie .

An

Czy ktoś wchodził na stronę producenta maseczek maseczek? Renafartuszki, polecam poczytać. Arbuzjan wziął najtańsze, producent napisał ze nie chronią przed niczym

Tkn
@An

Mają dobre maseczki, 2 warstwowe z kieszenią na filtr ale nie kosztują 2zl. Zresztą czego oczekujecie po naszym bhpowcu

@An

Ludzie proszę więcej empatii w tych ciężkich czasach!!! Czepiać się można wszystkiego . Gdyby były maski najwyższej jakości zawsze by się znalazł ktoś komu by coś nie pasowało. Ważne ,że są a czy chronią? tak chronią przed oddechem innych, przed dłubaniem w nosie itd Ciekawe jak idziesz do sklepu jakiej używasz?Czy wg używasz? Ważne, że ktoś się stara i coś robi. ( I nie tylko mam na myśli BHP) docen to a nie tylko płacz i narzekanie bo optymistycznie to raczej nie jest.

Krystian

A My ciągle narzekamy.... cieszmy się, że jeszcze mamy możliwość pracować. Lepsze to niż siedzieć w "4 ścianach " i tracić urlop czy mieć postojowe. Kupcie sobie maseczki 100% bawełny i po sprawie

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Novostrat Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier-Operator Wózka Widłowego.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Czy macie wiedzę na temat rozmowy rekrutacyjnej w Novostrat Sp. z o.o. i możecie wspomóc osoby poszukujące pracy? Tym bardziej, ze na GoWork.pl pojawiło się 18 marca kilka ogłoszeń.

Zana

Biorą każdego bo już nikt nie chce tam pracować

www

najlepiej powiedz że jesteś z Ukrainy albo z Kazachstanu,nie będzie rozmowy rekrutacyjnej ani żadnych szkoleń itp.

@www

jak bardzo nie wiesz, co napisać, moim zdaniem lepiej nic nie pisać. pisanie bzdur jest bezużyteczne forum służy do pisania prawdziwych rzeczy. zawsze myśl dobrze przed pisaniem.

www
@Klm

a co sądzisz że jest inaczej?.Polak przyjmujący się do pracy ma pogadankę, puzniej szkolenie ppoż, obchód zakładu i przystępuje do pracy.Ukraina o 5;50 stoi na bramie ,a o 6;30 na małym azorku....i co ty na to?wiem to z własnych obserwacji.

Klm

ważne jest, aby zrozumieć kontekst, a reszta to tylko głośność. Pozdrawiam

Wzburzona

Ludzie czy wy się nie boicie przychodzić do pracy? Nie wiecie z kim się inni współpracownicy spotykają gdzie chodzą itp. dlaczego jeszcze nie padły propozycje żeby zaprzestać produkcji. Część firm dla bezpieczeństwa swoich pracowników zdecydowały zamknięcie się minimum na dwa tygodnie.

Krystian
@Wzburzona

Nie ma obowiązku pracy w Polsce. Można iść na zwolnienie, wziąć urlop etc. Chcesz siedzieć w domu i mieć płacone 70% postojowego? Myślę, że kwarantannę także można bez problemu sobie załatwić. Nie siej paniki, dbaj o higienę i daj pracować póki jest taka możliwość

@Wzburzona

Żeby twoje słowa nie stały się redukcją etatów

Alek
@Wzburzona

Zamkną zakład a my stracimy urlopy

Dzwoń, że masz gorączkę i 14dni wolnego

Val się

Bierz 500+ i siedź w domu

Wzburxona
@Val się

500+ chyba na kota

OLEŃKA
@Wzburzona

PRACUJECIE W TEJ FIRMIE I JESZCZE BZDURY PISZECIE TO SIĘ NAJLEPIEJ ZWOLNIJCIE (usunięte przez administratora)

He

Ma czas do poniedziałku żeby każdemu wydać rękawice termiczne i maski ochronne do odpaoania fapóf. Potem inspektor sanitarny. Dostanie z 50tys kary nasz inspektor to się nauczy

Guy

Arbuz kupił alkohol 60%, nie wiem że musi mieć przynajmniej 80%.....

@Guy

Ten człowiek nic nie wie. A nie sorry wie że najlepszy jest przeciąg

15 osob zarażonych w powiecie Goerlitz

Iza

Czy w związku z sytuacją jaka panuje na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, Firma przekazuje jakieś środki ochrony, żele antybakteryjne etc.? W jaki sposób jesteś chronieni? Zachęcam do dyskusji i wymiany zdań

slawo
@Iza

w związku z sytuacją, Firma pootwierała wszystkie drzwi w celu wywietrzenia wirusa.czujemy się bezpieczni .Dziękujemy wam.

@slawo

Czyli rozumiem, że bawimy się w zapalenie płuc?

Iza
@slawo

Jak to? Nie macie żeli? W Gryfowie 2 zakłady zamknęli z tego powodu.

Klm

problem, że w Niemczech pracuje ponad 1,5 miliona Polaków. Görlitz to nie jest problem.

X1x2

Bardzo niskie poziom!!!!!!!

Kolezanka

Nie polecam to nie zakład to kolchoz dostaniesz 1zl podwyżki to tak Ci gadają jakbyś miała dziękować

Olsza

Dostałam 39stopni gorączki ale przyjdę tyrać bo szkoda 3 miesięcy premii..... mam nadzieję że to nie Nowy wirus

Kat

Przecież powiedział że Edwarda przyciśnie i będą premię miesięczne po 1000zl . To on i tylko on załatwił premię i podwyżki. Jego słowa

Niezadowolony pracownik

Coraz gorzej w tym zakładzie. żeby czegoś się dowiedzieć trzeba latać po osobach trzecich i dowiadywać się czego kolwiek, bo kierownik produkcji ci nic nie powie. A premie zabiorą ci a ty nie wiesz nawet za co. Nikt ci nie powie bo mają ciebie w du...e. a jak trzeba na już coś to lataj i się srają bo ma być na już to w tedy wiedzą do kogo przyjść.

Niezadowolony pracownik
@Niezadowolony pracownik

Kierownik? Go tak nawet nie można nazwać. Nie potrafi podejść do pracownika i powiedzieć za co mu zarąbał premie tylko chowa się po kontach.

@Niezadowolony pracownik

Po to było zebranie żeby rozmawiać. Poszła tylko informacja o dodatku nocnym. Może nie masz premii bo na to zasłużyłaś/aś. Najlepiej zalic się tutaj zamiast rozmawiać. Wiadomo że zakład jest słaby ale starajmy to zmienic, dziękuję

Guy

Niektórzy nie mają skrupułów strzelać z ucha. Zniwieściały ciągle zgania na innych jak poj%$$# zlecenia

kobieta jest nienormalna....jezeli proponuje komus duza podwyze w zamian za podpierdzielanie kolezanki to jest chore i nienormalne. juz sie ciesze ze tam nie pracuje

Valkirija
@ja

Piszecie o Ms V?

Zapominajka
@ja

Było brać

Niezapominajka

Ciekawe czy i tym razem mój wpis zostanie usunięty? To jest najgorsza firma w jakiej pracowałam. Odeszłam już jakiś czas temu a nadal na samą myśl mam ciarki na plecach. Myślę że kto pracował w administracji ten wie o co chodzi.

BigBoy
@Niezapominajka

Małe znaczenie czy produkcja czy administracja. Robi się pomału amazoon

Niezapominajka
@BigBoy

Na szczęście mnie to już nie dotyczy. Głęboko współczuję wszystkim, którzy dalej tkwią w tym bagnie.

Incognito
@Niezapominajka

Szukaja teraz do admin z angielskim. Czy tam pracowałaś? Jaka atmosfera? Dzieki za info z gory

ja.
@Niezapominajka

administracja to masakra...praca nie jest zła ale ta pind mąci krew w żyłach że się wszystkiego odechciewa. Nie polecam

B

Takie kocopoły chudy gada ze nie da się go słuchać

Zostaw merytoryczną opinię o Novostrat Sp. z o.o. - Olszyna

• Jak się pracuje w Novostrat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novostrat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 131.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novostrat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 81 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Novostrat Sp. z o.o.