JOKA KAMIŃSKI sp. j.

Toruń

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 6 ocen.

Opinie o JOKA KAMIŃSKI sp. j.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOKA KAMIŃSKI sp. j.

pracownik

W firmie JOKA pracuję już dobrych kilka miesięcy i jestem w stanie opisać obiektywnie jak wygląda praca. Wypożyczalnia samochodów to praca 24h na dobę. O każdej porze może zadzwonić do nas firma ubezpieczeniowa po samochód i trzeba podjąć zlecenie. Pracuje się także w weekendy i mimo iż weekend może być teoretycznie wolny to jeden telefon jest nam w stanie wszystko zmienić. W weekend "pod telefonem" nie warto sobie nic planować. Niestety, ale za siedzenie pod telefonem i za gotowość do pracy nikt nam nie zapłaci. Opłacane są tylko godziny naszych działań z klientem. Płaca 8zł na godzinę stawka jest zawsze taka sama, nie ma znaczenia pora dnia, nocy czy święta. Praca w Boże Narodzenie to żadna nowość w tej firmie. Firma ma pięć oddziałów Kraków, Katowice, Warszawa, Gdańsk i Wrocław. Pracują tam młode osoby i atmosfera jest znośna. Upierdliwa jest Ilonka z Katowic, szefowie OK - można się z nimi dogadać, lecz o podwyżce można zapomnieć. Umowa o pracę - tylko kierownicy. Na początku praca wydaje się bardzo fajna, lecz po jakimś czasie cała fascynacja samochodami może się znudzić. Zdarzają się czasem dalsze wyjazdy nawet poza granicę kraju. Oczywiście koszty delegacji pokrywa firma. Dużym plusem jest to, iż nie jest to praca gdzie jesteś rozliczany co do każdej minuty. W chwilach kiedy nic się nie dzieje można na chwilę wyskoczyć i załatwić swoje sprawy bez problemów. Nie jest to praca marzeń ale na dzisiejsze czasy nie jest zła, szkoda że wypłata to zaledwie ok 1200 - 1300 PLN.

Go ść

Praca w Joka rent a car może nie jest najgorsza ale świetna to też nie jest. Pracujesz od pon do piątku, dwa weekendy w miesiącu oraz w święta . W żaden weekend nie jest tak żeby się nic nie działo. Średnio na weekend przypada po kilkanaście godzin pracy. Wydaje się że mało ale naprawdę zdążysz się obejrzeć a już pół soboty za tobą. Na początku jest super, fajne samochody, koleżeński tryb pracy. Ale później rozejrzysz się i stwierdzisz co ja tutaj robię. Pensja może nie jest niska ale wysoka też nie jest. Żadnej możliwości awansu, podwyżki czy jakichkolwiek innych benefitów. Jedyne na co możesz liczyć to nadgodziny. Tyle ile ich wyrobisz tyle dostajesz i tego szef bardzo przestrzega. Średnia wieku w firmie to dwadzieścia parę lat dlatego też panuje luźna atmosfera. Cóż jak na początek praca nie jest najgorsza. Ona jest dobra tak na rozruch aby móc sobie wpisać w papierach. A i jeszcze jedno. Jedyna forma zatrudnienia to umowa zlecenie, o umowie o prace możesz tylko pomarzyć.

Zostaw opinię o JOKA KAMIŃSKI sp. j. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JOKA KAMIŃSKI sp. j.