PW ARI DARUISZ JAROS

Łódź

Opinie o PW ARI DARUISZ JAROS

Józek

Zastanawiające jest tak długie milczenie z waszej strony? Jest tak dobrze i nikomu nie chce się pisać? Może obawiacie się restrykcji ?

Hanna

@Sebastian Klimek według Ciebie najlepiej omijać firmę PW ARI DARUISZ JAROS. Dlaczego? Skąd wzięło się Twoje negatywne nastawienie do tej firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Może być cenna dla przyszłych kandydatów.

Monter

Hej, sa nowe ogłoszenia, a Was tutaj nie ma coś czemu?

damian

nie wiem czy się da czy nie, ale ja jestem już tak zdesperowany jeśli chodzi o szukanie pracy, że wrzucam swoje Cv maksymalnie wszędzie gdzie się da i czekam aż ktoś się w końcu odezwie. Liczę że właśnie może od pw ari dariusz dostanę pozytywną odpowiedź. Zależy mi na tym żeby sie w końcu dobić do dna jakoś

Sebastian Klimek

Kondycja firmy rok temu była tragiczna wiem to bo wymieniła się cała obsada warunki sanitarne i bhp tragedia można by dużo wymieniać ale każdy zapoznany był przed zatrudnieniem z tym faktem (byłem tam brygadzistą). Pan [usunięte przez moderatora] ok ale jak nie miał kasy to nikt poważnie go nie odbierał co przełożyło się dalej na prace załogi a potem to już nikomu nie zależało. Jemu nie płacili on opóźniał wypłaty i same nerwy. Może gdyby miał jakieś zaplecze finansowe a nie obracał bieżącą kasą to by się jakoś kręciło.

Sebastian Klimek

Omijać tą firmę jak najdalej były pracownik.

SEBASTIAN KLIMEK

Zgadzam się z tym wpisem.

S.K.

Gratulacje że pan tam tam długo wytrwał.

były pracownik

Ja pracowałem dwa lata, nie zostałem zwolniony, a umowę rozwiązałem sam i muszę potwierdzić zła opinię zarówno o tym pracodawcy jak i całej firmie. Niestety Panu [usunięte przez moderatora] brakuje wykształcenia, kompetencji oraz przede wszystkim kultury osobistej, która niezbędna jest w pracy z ludźmi. W firmie występują rażące zaniedbania sanitarne, bhp oraz zakresu przepisów pracy pracy (magazyn i transport), które w większości przypadków nadają się do zgłoszenia odpowiednim organom.

Nie zgadzam się, pracuje w tej firmie dość długi i szef nigdy mnie nie szpiegował, dodatkowo obdarza pracowników dużym zaufaniem. Opóźnienia w wypłatach są, ale kilku dniowe jednakże zawsze się otrzymuje wynagrodzenie. Jeżeli jest się złym pracownikiem i zostanie się zwolnionym to zawsze obrzuca się pracodawce błotem swoich błędów się nie widzi.

były pracownik

Prawda , prawda , prawda !!!

Firma niewyplacalna, placi pracownikom z miesiecznym opoznieniem albo i wiecej, nie placi przewoznikom, Podsumowujac:szef malo kompetentny, nie zna sie na swojej pracy, malo obecny w firmie, szpieguje pracownikow. Osobicie nie polecam!!!

Zostaw opinię o PW ARI DARUISZ JAROS - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PW ARI DARUISZ JAROS