Consileon Polska sp. z o.o.

Szczecin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o Consileon Polska sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consileon Polska sp. z o.o.

nina

mam nadzieję, że trochę przesadzasz @anonim zamierzam aplikować na stanowisko specjalista w dziale HR i liczę na stabilną i satysfakcjonującą pracę w bardzo przyjaznym środowisku,bo takie warunki oferują w ogłoszeniu

anonim

chyba wiem co przedmówca miał na myśli. Firma bardzo fajna, miła atmosfera i nie najgorsze zarobki, jednak nigdy nie wiadomo czego się spodziewać. Z dnia na dzień można zostać wysłanym do pracy do innego kraju, oczywiście wszystko trzeba załatwić sobie samemu, bilety, hotele itp. Firma niby chce prowadzić jakieś swoje projekty ale jeśli pojawia się coś za granicą to rzuca wszystko, bo tam ma lepszą kasę :/

programista

Czy mógłbyś napisać coś więcej? Czemu Twoim zdaniem jest chaotycznie zarządzana? Jaka jest atmosfera pracy? Czy trzeba dużo jeździć w delegacje?

anonim

moim zdaniem profesjonalni

anonim

Bardzo chaotycznie zarządzana. Trudne do przewidzenia decyzje.

Zostaw opinię o Consileon Polska sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Consileon Polska sp. z o.o.