mennica śląska

Czarków

Opinie o mennica śląska

lech

witam wszystkich, wszedlem wlasnie na strone internetowową tej mennicy i przeczytalem ze to nawet druga w polsce najwieksza mennica, wiec maja powod do dumy , ale skoro piszecie ze pracownikow maja za nic i zle ich traktuja to to dumne nie jest, poważna instutucja a robi cos takiego, nie rozumiem postepowan

Heh

Wszystkie parametry oceniam słabo

PH

Widzę, że tu wieczny problem ze stałymi pracownikami...

Może zacytuję osobę kompetentną: "Często to warsztaty ślusarskie, które produkują krążki - mówi Mariusz Przybylski z notowanej na GPW Mennicy Polskiej", i to porównanie w przypadku tej firmy jak najbardziej na miejscu. Jeśli chodzi o wypłaty na czas to chyba obowiązek każdego pracodawcy, nie widzę nic szczególnego w tym by jakoś za bardzo wychwalać tę zaletę, pracownicy to nie parobkowie! Firma ledwo zipi, do końca roku pewnie już jej nie będzie!

Zostaw opinię o mennica śląska - Czarków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mennica śląska