triadapress

Katowice

Opinie o triadapress

hahahahahaha

stek bzdur :) opinia sponsorowana chyba ta poprzednia ;P Ci co pracowali wiedzą o czym pisze Ci którzy pracują tam dalej szczerze współczuje :(na szczęście mnie to już nie dotyczy stawki najmniejsze w okolicy, zero inwestycji w sprzęt a ten co tam jeszcze hula bo hula w stanie opłakanym wszystko naprawiane młotkiem :) zus od najmniejszej krajowej ;) atmosfera jak [usunięte przez moderatora] chyba ze nie ma kierownictwa w firmie ogólnie fałszywa atmosfera wśród ludzi firma bez perspektyw jak się okazuje słuszna decyzja podjęta zwalniając się jakiś czas temu bo do dziś podobno jest tam to samo a nawet gorzej informacje z pierwszej ręki szczerze odradzam zastanawiającym się nad pracom w tej firmie chyba ze lubią prace w warunkach sado-machopsychodestrukcyjnych [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o triadapress - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie triadapress