Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER

Lublin

Opinie o Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER

Aga

Mąż mojej przyjaciółki tam pracuje. Ciężka praca, dużo czasu na nią poświęca, czasami pracuje również w weekendy ale też bardzo dobrze zarabia bo od 8 tys. nawet do 10 tys. na miesiąc. Coś za coś.

Bartek

Firma bardzo profesjonalna, pracowałem tam przez jakiś czas i to czego się nauczyłem będę mógł wykorzystać wszędzie. Są składki na urodziny, ale wszyscy się znają i panuje świetna atmosfera więc parę złotych nie robiło mi wielkiej różnicy ;) No i można dobrze zarobić jeśli się ktoś do tego przyłoży.

anitka

Cześć wam, chciałabym zapytać, gdzie w okolicy warto zrobić praktyki studenckie a następnie próbować się w tej firmie załapać na staż, jeśli oczywiście wszystko z jednej i drugiej strony byłoby ok, chcę z dziennych studiów przenieść się na zaoczne i już zacząć pracować w branży i łapać doświadczenie, proszę o pomoc

xxxx

Beznadziejna firma, a wlasciciel ma łeb do wykorzystywania na maxa pracownika za darmo. Ciagle skladki na czyjes urodziny.Znasz czy nie znasz skladasz sie, tylko jak nic nie zarabiasz to co?

Ania

Ja byłam dzisiaj na rozmowie. Ogólnie było bardzo sympatycznie. Firma robi wrażenie profesjonalnej. Mają dzwonić do końca tygodnia. Zobaczymy zatem.

?

bardzo nieładnie ze strony firmy, że pomimo zapewnień ze strony rekrutera, o poinformowaniu każdego kandydata na dane stanowisku bez względu na podjętą przez firmę decyzję, poinformują o wyniku rekrutacji. Mając na uwadze rangę firmy bardzo psują sobie wizerunek tego typu prostymi czynnościami.

Zostaw opinię o Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER