Restauracja REZYDENT

Rudnik

Opinie o Restauracja REZYDENT

POLECAM !!!

Za swoje wesele również bardzo dziękujemy :) Wystrój i jedzenie jest najważniejsze a tutaj do niczego nie można się było doczepić :) Kuchnia i obsługa na szóstkę :) Chrzciny córki również w Rezydencie urządziliśmy i nie zawiedliśmy się. Polecam Wszystkim na te małe i duże imprezy :)

hejnio
użytkownik zarejestrowany

Ja nie mogłem się do niczego doczepić @we, szczególnie ceny posiłków są niskie, w porównaniu do innych restauracji, a do tego wszystko jest bardzo smaczne.

Max

Lokal ładny i duży co zachęca do rezerwacji, ale za tą cenę standard organizacji i jedzenia naprawdę przeciętny ,

LakaLala

Polecam serdecznie! Wystrój piękny, jedzenie znakomite! Byłam tam na weselu i bylam zachwycona ! P O L E C A M !

Iza

Rezydent w Rudniku rewelacja,lokal z klasą , godny polecenia, gorąco wszystkim polecam!!!

ola

NIE POLECAM REZYDENTA w RUDNIKU!!! Jakość i ilość ..... KIEPSKO!! ODRADZAM, ODRADZAM i jeszcze raz ODRADZAM!! Pani właścicielka na spotkaniu zapewniała o najwyższym standardzie swoich usług niestety bardzo się zawiedliśmy:(

Zostaw opinię o Restauracja REZYDENT - Rudnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja REZYDENT