Usługi Budowlano-Antykorozyjne BUDROKOR

Płock

Opinie o Usługi Budowlano-Antykorozyjne BUDROKOR

pracownik byly

Szkoda czasu najniżej krajowe szef bezczelny mibing po prostu żal na pieniądze też oszukuje obieca większe stawki a okazuje się całkiem co innego.Nie polecam nikomu

Nieznajomy

Witam wszystkich Omijajcie z Daleka Ta Firme Jeden Wielki Oboz Pracy Wyzysk na Maksa za Smieszna kase Jeden z Wlascicieli Mowi macie umnie jak u Hitlera MOBING i wszedzie kamery tylko Lazienke Ocalil Pozdrawiam Szkoda czasu i Nerwow na Ta firme

Firma wyplacalna! Ale jak na te pieniadze to OBÓZ pracy!!! Wymagaja od ludzi jak by mieli min. ze 30 zl na godzine!! a pracuje za najnizsza krajową prawie!! Smiech na sali... Szkoda czasu na to firme! Dyskrimanacja pracownikow, MOBING.. Pracownicy ktorzy pracuja po 6 lat i w zwysz, sa traktowani jak ten co robi 1 miesiac!!!!

Zostaw opinię o Usługi Budowlano-Antykorozyjne BUDROKOR - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Usługi Budowlano-Antykorozyjne BUDROKOR