PILE ELBUD KRAKÓW SP. Z O.O.

Kraków

Opinie o PILE ELBUD KRAKÓW SP. Z O.O.

Zenek

Nie polecam, góra tylko kombinuje jak właścicieli z czech (usunięte przez administratora)Czasami się z tym nie kryją, A nas monterów czasami starają sie premią urobić.

marek
@Zenek 16.11.2017 11:52

niestety się zgadza

les

firma zajmuje się budową oraz remontami obiektów dla energetyki zawodowej jak również przemysłowej. Są to inwestycje z zakresu budowy oraz przebudowy obiektów liniowych i stacyjnych WN i NN.

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

Zostaw opinię o PILE ELBUD KRAKÓW SP. Z O.O. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PILE ELBUD KRAKÓW SP. Z O.O.