Złoty Indyk S.A.

Starachowice

Opinie o Złoty Indyk S.A.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@dankjeśli dalej interesuje Cię praca w Złoty Indyk S.A. to jeszcze w dniu dzisiejszym aktualne jest ogłoszenie do pracy właśnie jako Operator maszyn myjących. Chętnie dowiemy się też od obecnych pracowników jak wygląda praca w firmie właśnie na tym stanowisku.

dank
użytkownik zarejestrowany

lala, no nawet nie dawno potrzebowali pracownika grupy myjącej. Zgłosiłem się ale się do mnie nie odezwali - chyba już było za poźno :( Wiadomo kiedy kolejne próby?

Lech Katarzyna

Ta firma to najgorsze dziadostwo jakie współpracuje na Animex Foord.Dorota ma racie ze pracuje się tam 7 dni w tygodniu 10 a nawet 16 godz i nawet w święta o wolne trzeba się prosić.Kordynatorzy i brygadzisci na poczatku udają miłych a potem beda cie wykorzystywać . Firma łamie przepisy BHP ,nie odprowadza składek chorobowych.Nie można upomnieć się o swoje bo cie zwołania.Niema tez cieplego posilku ,ani przerwy.Pracowała na tej firmie od października a gdy zachorowała i trafilam do szpitala z zapaleniem krtani i poparzonymi drogami oddechowymi została zwolniona

dorota

Nie idźcie do tej pracy bo będziecie pracować 7 dni w tyg po 10- 12 godzin a nie wiadomo czy wam zapłacą. Ostrzegam wszystkich przed ta firmą.

MIREK
@dorota 24.04.2015, 18:29

Nie znacie ludzi a mianowicie chodzi o brygadziste z rozbioru wspaniala osoba juz nie pracuje szkoda a Firme znam ja od ponad 5-ju lat bo tyle tam pracuje, pamiętaj zeby glupota miala skrzydla to byscie fruwali jak golebie ale glupota nie ma skrzydel wiec pelzacie po tej ziemi.

reńka

Najgorzej jak takie baby ze wsi przyjadą którym słoma z butów wystaje i zostaje toto brygadzistką. Była jedna taka na rozbiorze brygadzistką na nocną zmiane. Ordynarny babsztyl, siano z butów na kilometr wystaje. Zresztą potomstwo na swoją modłę odchowane.

były pracownik

Pracowałam dwa lata w tej firmie i przez cały ten okres było ok i wcale nie było tak ciężko.Pensja bez opóźnień.A pan Kowalski i jego partnerka (szefowie) są bardzo fajnymi ludźmi .Nie oceniaj ludzi po pięciu godzinach pracy !

byly pracownik

niepolecam, warunki koszmarne praca bardzo ciazka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ja osobiscie jestem twardy czlowiek a wytrzymalem 5 godzin ;(

monika
@byly pracownik 24.11.2014, 08:45

Dzień dobry.Zamierzam iść na rozmowę o pracę do złotego indyka na mycie hal produkcyjnych.Czy to dobry pomysł?po Pańskim wpisie poważnie się zastanawiam.Co było nie tak?

monika
@byly pracownik 24.11.2014, 08:45

Zostaw opinię o Złoty Indyk S.A. - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Złoty Indyk S.A.