Centrum Ogrodnicze Zdroje "Przytulna"

Szczecin

Opinie o Centrum Ogrodnicze Zdroje "Przytulna"

asia
użytkownik zarejestrowany

Widziaałam ich strone w internecie, faktycznie galeria zdjec robi szoł ponieważ, rosliny są piekne, widać ze ktoś ma dobrą rękę.

izka

To prawda właściciel lub tez podupadły właściciel to [usunięte przez moderatora], który mało zna się na nie swoim fachu, wyrobił sobie renomę dzięki teściowi- pracowitemu i sumiennemu człowiekowi+ i niestety zepsuł ją po całej linii swym chamstwem i zachłannością na pieniądze - nie polecam go do żadnych prac ogrodniczych - mało tego jego pracownicy to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i alkoholicy

ToTo

Niestety potwierdzam, nie jestem zadowolony z ich podejścia do klienta. Albo to się podoba, albo wyśta są [usunięte przez moderatora].

nana

właściciel centrum ogrodniczego przytulna w szczecinie okazał się zwykłym [usunięte przez moderatora] wyłudzającym pieniądze za "opiekę" nad ogrodem. NIe polecam z całego serca

Zostaw opinię o Centrum Ogrodnicze Zdroje "Przytulna" - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Ogrodnicze Zdroje "Przytulna"