Opinie o Niepubliczne Przedszkole Radośni Odkrywcy w Warszawa

Ania Nowy wpis

Czy przedszkole chętnie zatrudnia studentów ?

Martyna Nowy wpis

Czy szukają może opiekunki? Jakie trzeba mieć doświadczenie? Warto skladac cv?

Administrator Nowy wpis

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w niepubliczne przedszkole radośni odkrywcy?

Małgosia Nowy wpis

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Przedszkole jest komfortowe, bardzo rodzinne i panie mają doświadczenie w pracy z dziećmi, co daje się poznać po ich nastawieniu i po tym, że dzieci nie boją się zostać w przedszkolu. Polecam!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mama Rodosnego Odkrywcy

Jestem mamą dziecko, które uczęszczało do przedszkola "Radośni odkrywcy". To naprawdę radosne i pogodne miejsce. Jestem nauczycielem, więc wybierałam bardzo czujnie i dociekliwie i czas pokazał, że się nie myliłam. Mój syn wracał radosny, zmotywowany do poznawania, rozwoju. Dyrektorka jest osobą ciepłą i profesjonalną.Nauczycielki pogodne, oddane i ciepłe dla dzieci. Jeśli miałabym polecić przedszkole - to na pewno to. Polecam.

Chyba pisze Pani nie o tym przedszkolu. Jeśli jest Pani skłonna do rzetelnej dyskusji proszę się odezwać i podać imię dziecka i kiedy do nas chodziło. Oczernia mnie Pani kłamliwie. Nigdy nie szarpałam dziecka ani nie krzyczałam. Nikt z personelu tego nie robi. Uważamy to za niedopuszczalne. Gdyby Pani u nas była wiedziałaby Pani, że kamery nie są u nas potrzebne, bo rodzic może wejść kiedy chce i zobaczyć co się dzieje w sali czy jadalni. Właścicielka Ewa Szałapska

Mama przedszkolaka

To najlepsze przedszkole jakie znam. To takie typowo polskie- zazdrościmy tym którym się udało..dyrektorce/właścicielce przedszkola udało się robi to co lubi a przede wszystkim umie we właściwy sposób zając się dziećmi. Panuje tam fantastyczna atmosfera. Dzieci i rodzice są zadowoleni. Mama

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Radośni Odkrywcy - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Niepubliczne Przedszkole Radośni Odkrywcy
4.4/5 Na podstawie 18 ocen.
Niepubliczne Przedszkole Radośni Odkrywcy