Tankpol - B. I R. Mosio sp.j.

Szczucin

Tankpol - B. I R. Mosio sp.j.

Opinie o Tankpol - B. I R. Mosio sp.j.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Tankpol? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Szukaj Dalej

Jeżeli jesteś młodym ambitnym gościem, który szuka dobrej pracy za godziwe pieniądze, to nie polecam. Zostaniesz zaraz zmiażdżony przez dyrektorów i kierowników po technikum, którzy nie lubią madrzejszych od siebie.

ryson

Istnieją @mrrr, o to martwić się nie musisz, a przynajmniej no mają stronę internetową ciągle aktualizowaną

Słowa kojarzące się z Tankpol (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Tankpol: Najbardziej nie podobało mi się w Tankpol:

Zostaw opinię o Tankpol - B. I R. Mosio sp.j. - Szczucin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tankpol - B. I R. Mosio sp.j.