Tankpol - B. I R. Mosio sp.j.

Szczucin

Tankpol - B. I R. Mosio sp.j.

Opinie o Tankpol - B. I R. Mosio sp.j.

Jolanta

@Iwona, czy uważasz, że warto podejmować decyzję o podjęciu pracy na podstawie artykuły z gazety? Przyszły pracownik powinien kierować się przede wszystkim wewnętrznymi przekonaniami i wnioskami wyciągniętymi po rozmowie z rekruterem, nie uważasz? Opinie zamieszczone w serwisie także powinny być traktowane jako sugestie - jednak z tym wyjątkiem, że na forum możemy wejść w polemikę z osobami, które takową opinię napisały. W przypadku artykułu rzadko mamy te możliwość a i z pewnością jest ona bardziej problematyczna. Nie neguje treści artykułu ani Twojej wypowiedzi a jedynie zachęcam do refleksji na ten temat. Jeśli byłaś/jesteś pracownikiem firmy Twoja opinia będzie istotna dla użytkowników forum. Jeśli zatem chcesz się z nami podzielić danym aspektem dotyczącym pracy - czekamy na Twoją wypowiedź.

Iwona

http://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,23747818,szczucin-polskie-twin-peaks-w-dramatycznych-okolicznosciach.html#Z_BoxGWImg warto przeczytać ten artykuł zanim zacznie się pracować w takim miejscu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Tankpol? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Szukaj Dalej

Jeżeli jesteś młodym ambitnym gościem, który szuka dobrej pracy za godziwe pieniądze, to nie polecam. Zostaniesz zaraz zmiażdżony przez dyrektorów i kierowników po technikum, którzy nie lubią madrzejszych od siebie.

ryson

Istnieją @mrrr, o to martwić się nie musisz, a przynajmniej no mają stronę internetową ciągle aktualizowaną

Słowa kojarzące się z Tankpol (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Tankpol: Najbardziej nie podobało mi się w Tankpol:

Zostaw opinię o Tankpol - B. I R. Mosio sp.j. - Szczucin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tankpol - B. I R. Mosio sp.j.