Tankpol

Szczucin

Opinie o Tankpol

Szukaj Dalej

Jeżeli jesteś młodym ambitnym gościem, który szuka dobrej pracy za godziwe pieniądze, to nie polecam. Zostaniesz zaraz zmiażdżony przez dyrektorów i kierowników po technikum, którzy nie lubią madrzejszych od siebie.

ryson
użytkownik zarejestrowany

Istnieją @mrrr, o to martwić się nie musisz, a przynajmniej no mają stronę internetową ciągle aktualizowaną

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Tankpol (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Tankpol: Najbardziej nie podobało mi się w Tankpol:

Zostaw opinię o Tankpol - Szczucin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tankpol