Ogrody Odnowa

Poznań

Opinie o Ogrody Odnowa

hjh,

to super, jak można zdobywac doświadczenie @fakt. A czy organizuje ta firma jakies dodatkowe szkolenia?

zadowolony pracownik

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Firma średniej wielkości na rynku poznańskim ale z dużym potencjałem do rozwoju. Jeśli ktoś nie obawia się pracy i chce się dużo nauczyć to tylko tutaj. Zawsze i w każdej działalności znajdzie się klient, który niezależnie od wszystkiego będzie niezadowolony z pracy. Tak samo pracownik. Życzę im jak najlepiej.

andriej

jak ktoś naważy sobie piwa to sam musi je wypić....

waldemar

200 % racji. NIC DODAĆ NIC UJĄĆ.

Klient

Nieterminowi, niesłowni i nie mający pojęcia o ogrodnictwie. Pracownicy z łapanki pozostawienie sami sobie. Amatorstwo w najgorszym wydaniu

rozczarowanyklient

Pani Kasiu firma nie tylko do pracowników tak podchodzi. Klient też najpierw oceniany jest przez pryzmat "portfela". Profesjonalizm w podejściu do klienta zerowy....

Zostaw opinię o Ogrody Odnowa - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogrody Odnowa