MBI Polska

Radom

Opinie o MBI Polska

justyna

Gdzie ta firma konkretnie sie mieści? bo z tego co się dowiedziałam to mieści sie na limanowskiego 75 w salonie Karen.ogłoszenie właśnie podane zostało dzisiaj w radiu rekord.A na innych stronkach wyszukuje mi inny adres Wyszyńskiego...

Henryk

szkolenie 300zł, brak podstawy,możliwość awansu dla tych którzy się tym zajmują od 10 lat . odradzam można szukać cały miesiąc klienta i nic nie zarobić.

gość1234

MBI - firma ok, zasady klarowe i przejżyste, dotrzymują słowa i są dla mnie wiarygodni! Praca w obsłudzie klienta i sprzedaży - ale dają fajne szkolenia i wszystkiego można się nauczyć, fakt - praca nie dla każdego ale można awansować i się rozwijać.

Zostaw opinię o MBI Polska - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MBI Polska